Ondrej01

Jaký herní notebook do 12000,–?

Zdravím, sháním k Vánocům herní notebook, který by zvládl i ty nejnovější hry na vyšší detatily, bohužel finance jsou omezené, maximum bude těch 12 000.. požadavky nevím.. alespoň 4GB RAM, procesor mě nenapadá, grafika taky ne, jde mi o ty hry + alespoň 2 USB sloty, dvd, numer. klávesnici.. Snad mi tu někdo poradí, za tyhle peníze to bude těžší. DĚKUJI

Nejlepší odpověď
cochee

Je opravdu nutné, aby to byl notebook? To je otázka asi jako „Potřebuju sportovní auto, aby uvezlo aspoň tunu nákladu“ – prostě noťas není na to stavěný a pokud ano, za dvanáctku nebude… stolní PC postavené na míru za dvanáctku bude herní pecka, která nějaký ten týden určitě výkonově vydrží
Doplňuji:
Tady http://www.zi­ve.cz/clanky/de­ll-alienware-x51-vykonna-herni-mini-masinka/sc-3-a-161992/default.aspx snad začínají herní notebooky, všimni si ceny. A to je nejlevnější Alienware.

Další odpovědi
Wang

Herní notebooky Lenovo
http://www.al­za.cz/noteboo­ky/lenovo/dle-vyuziti/herni/18848814-v1776.htm?kam­pan=adw1_dsa-alza&gclid=CPS­Pxu2WyLMCFYpY3go­dAFsA-g

panxnotdead

No.. nic moc. Ty herní se pohybujou cenově trošku jinde