leporela22

Jaký notebook na programování?

Dobrý den mám 2 stolní počítače přes týden jsem v Praze tam mám jeden druhý doma, ale potřeboval bych ještě čistě na programování. Učim se programovat webové stránky přes wordpress i přes klasický editor hlavně aby tam šel Photoshop na tvorba loga a další základní programi nepotřebuju nějaký herní počítač za 26K chtěl bych okolo 12K
Děkuji za každou radu.

Odpovědi
gecco

Na WordPress stačí to, na čem si weby posléze budou ´klienti´ prohlížet, tedy libovolný současný stroj…
PhotoShop – pokud budeš jen tvořit loga (´malé´ obrázky – nízké rozlišení), v podstatě taky…
😉
Takže si vyber něco s matným, aspoň 15" (lépe 17"), displejem – procesor, paměť a grafika budou v běžném stroji dostatečné.
Pokud chceš ten notes i na cesty z a do Prahy, pak se ještě koukej na co nejdelší výdrži baterky.
😉

Lamalam

WP a html není programování a notebook ti na to stačí.

jáára

Notebook není pohodlnej,
Na tom se blbě dělá…