orestez

Jaký nejlevnější koberec?

Raději nízké vlákno. Do pokoje i ložnici. Těmto věcem nerozumím, nemá pro mě smysl čtení reklamních nabídek.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemá cenu kupovat nějaké klouzající hadráky. Koberec by měl splňovat minimálně následující požadavky:

  1. Měl by mít dostatečně tuhý a masivní podklad, aby se neshrnoval
  2. Klidně může být i uzlíčkový nebo s nízkým vlasem, je to jen plus pro vysávání.
  3. Pokud by šlo o menší koberec (ne na celý obývák), bylo by dobré aby měl protiskluzový spodek – zpravidla měkká guma.

Další odpovědi
cukrar

Ten který seženete v obchodě. Já kupoval do kanceláře na pronájem koberec v akci za 80Kč metr.
Pokud tomu nerozumíte, neřešte cenu, ale obejděte obchody, kde tomu rozumí a porádí Vám.

Kamilovo

To já jsem se tedy při výběru koberce nedíval pouze na cenu, ale i na kvalitu a tak podobně. Stačil mi do bytu pouze kusový menší koberec, a ten jsem našel na https://www.ves­na.cz/kusove-koberce Protiskluzová spodní strana je samozřejmostí.