MonkeyKing

Jaký nejlepší pocit jste zažili ?

Ať je to cokoliv, jídlo, sex, přátelství, cestování, rodina, zábava,…

Popište ho

Nejlepší odpověď
anonym

Když mne přestal bolet zub!

Další odpovědi
ingi

Když mnou nejmilovanější osoba, unikla o chloupek před smrtí

Sarrow

Ani nevím, skvělý pocit jsem měl, když jsem byl se ZŠ v divadle a já jako naprosto uzavřený člověk jsem překvapil i sám sebe když jsem využil možnost jít na výzvu na pódium a předvedl jsem svůj beatbox, ten aplaus a reakce žáků i učitelů, celé dny jsem si ve škole (obzvlášť v jídelně) připadal jako celebrita :D

No a pak samozřejmě první láska a sex :D

zjentek

když jsem daroval svou oblíbenou a ne lehce dostupnou věc někomu, kdo po ni hodně toužil. Bohužel se to ale nedá tak lehce popsat, jako třeba husí kůži při sr…

Hamon

Když jsem šel dát krev a na odběru mě vzali na separátor – podle sestřičky (možná mě chtěla jen přemluvit, ale to je jedno) měli na sále malou holčičku na operaci a potřebovala právě tu složku krve, u které já mám „krásné hodnoty“.
Zobecnil bych to, dobrý pocit mám vždycky, když věci dávají smysl.

Awe

¨Když sem se dobře vysr…Ta husí kůže je k nezaplacení!

hanny 2

Když jsem se po letech potkala se svou bývalou láskou a znovu jsme se do sebe zamilovali ..............

anonym

A sakra. Dnes jsme si pěkně užili sex. Pak jsem si dopil Modrý Portugal a vzpomněl si na malou, že chtěla čelenku s mašlí. Tak jsem ze šití vytáhl růžovou pentli a vytvořil mašli jako z pohádky. Konce jsem zatavil ohněm, silikonem ji zpevnil a přilepil na její hvězdičkovou čelenku. Za půl hodiny ke mě přišla ta, se kterou jsem byl spokojený. Prý jí vadí že jsem zničil čelenku. Že byla hvězdičková. A prý to stálo peníze. Že prý s mašlí koupíme. Tak jsem se nasral a řekl jsem že je rozmazlená. Že potřebuje mít všechno kupované. Už se nehodnotí hračky a výtvory podle toho jestli jsou doma dělané, ale že jsou kupované. Běž pryč.
Ale za chvíli zase přišla, že mi chce malá něco říct. Co? Že je pěkné počasí? Ale ne, malá se schovávala za sukní mámy a styděla se ukázat se s novou čelenkou s růžovou mašlí. Vidíte, malý nápad přece dokáže splnit dětské sny, zvlášť když to chtějí hned. Pak máma nastavila na mobilu foťák a už se fotilo. Byla radost, a já si pro sebe říkal; příště nasrat, bude se všechno kupovat. Něco se posere, ucpaný odpad, budou se muset umýt okna, zaplatí se služba, řemeslník a uklízečka a pak to bude mít opravdovou hodnotu. Ta má se mě potom omluvila. Ale přesto jsem raději na odpovědích a čtu si, dám na balkoně cígo, to je větší pohoda. A díky za otázku.

panxnotdead

Když jsem dostal 1 z matiky :D

marci1

Já myslím, že nejlepší pocit jsem zažila už při narození, mám ho stále a mít ho nepřestanu, ať se snaží kdo chce sebevíc ! 🙂 🙂 🙂

Heřman

Když jsem se zamiloval a dostal pusu od holky… 😉

Pee.Kleo

Zamilovanost! Urči jsem pro tento pocit a když drží i po dlouhé době, je to hrozně krásné!