ArsandBar

Jaký názor máte na čaj? Co si o něm myslíte?

Doplňuji:
Celkový názor na čaj

Nejlepší odpověď
Drap

Čaj je dobrý. Nevíme který konkrétně myslíš. Čajů je spousta druhů

Další odpovědi
mojitek

není čaj jako čaj. Nejde odpovědět podle tvých představ

briketka10

piju jen černý čaj Earl Grey
má zvláštní příchuť je prostě
skvělý :)
jiné čaje mi nejedou..
Doplňuji:
 zzzzz

já, abych nepila tolik kafíček,
tak si dávám právě výborný
čajíček :))

zzzzz

Já mám raději kafíčko .-))))
To je můj celkový názor na čaj .-))
Doplňuji:
Briketko to já abych nepila tolik kafíček, tak piji i Milka čokoládu mňam:-)))

http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/kraft-foods-milka/

Bratr dováží sypané čaje z Asie a prodáva je, takže zkouším a musím říct, že rozdíl o proti tomu co se prodává normálně v Česku je velký.

http://www.chvil­kanacaj.cz/

Sarrow

Když si dám k snídani slazený cejlonský čaj s citrónem a čerstvé, křupavé rohlíky s máslem tak jsem jako v sedmém nebi :)

Mám rád čaje a obzvlášť černý (English Tea od Ahmad Tea) a jasmínový.

Emefej

Piju ho rád, ale vůbec nic si o něm nemyslím.

anonym

Čaj je dobrý ale to pouze chutově .. co se týče po zdravotní stránce tak je to srač..a … Nevím proč by měl člověk pít něco jiného než vodu ale žijeme v době spotřebitelské takže hurá ke rychlé smrti ;) taky si dopřávám všeho dobroškodlivého ;)

eRko007

Čaje miluju ! :) můžu i kafe ale čaj je čaj a nejvíc asi sypane caje znacky Oxalis :) To jsou prostě chutovky ;)

Lamalam

Názor nemám, nemyslím si nic, piju pouze čínské, nejraději Jin Si Dian Hong Cha nebo Xiao Jin Zhu.

Michálek1245

Mám čaje rád. Piju jich fakt hodně, ale jsem už ve fázi, že dávám přednost kvalitě a nevadí mi do něj investovat trochu víc peněz. Zrovna mám před sebou novinku – gruzinský čaj. Objednal jsem si ho jen tak na zkoušku a musím říct, že mi trochu cuká ruka, abych objednal větší objednávku. Je to hodně pitelné. :)

briketka10

zzzzz

to se ale máš já nesnáším sladký jaká škodáá :(

ArsandBar

Myslím celkově názor na čaj

petra15

caj je lepsí nez káva…je zdravý a není mocopudný, nedehydruje:)
káva obsahuje moc „jedu“(kofein)a není pro kazdého, pro mne vubec:)

mojitek

není čaj jako čaj a není káva jako káva.Takhle všeobecně bezmyšlenkovitě hanit kávu není zrovna šťastné rozhodnutí

briketka10

Černý čaj přirozeně obsahuje antioxidanty, které
chrání Váš organizmus proti volným radikálům.
zdroj :
http://www.te­ekanne.cz/ear­lgrey.php
zelené čaje jsou zdravé a ostatní
bylinkové např. šípkový, meduňkový
heřmánkový, mátový, kopřivový atd.