Gus_Fring

Jaký máte názor na zpěváka Daniela Landu?

Je vám sympatický, jeho hudba anebo ne? Je pro vás vlastencem, rasistou anebo někým jiným?

Nejlepší odpověď
Herjulfson

Trochu ho znám asi jako každý jiný v této zemi. Nijak ho nesleduji, jeho hudbu neposlouchám a vzhledem k tomu jak ho znám nemůžu ani říct jestli je skutečným rasistou/vlas­tencem… V každém případě myslím, že jako člověk bude cílevědomý, pracovitý a pro své okolí spolehlivý. Určitě se nebojí projevit svůj názor bez ohledy na následky. To je vlastnost, která většině lidí chybí. Takový je můj dojem z toho co jsem četl …viděl … slyšel.

Další odpovědi
Arne1

Můžeš mně trochu přiblížit, kdo to vlastně je ?

briketka10

Nemám ho ráda a nikdy neměla.

Kelt

Vím, kdo to je a znám některé jeho skladby. Na koncerty nechodím, ale protože se drží, tak asi umí.

anonym

Gus_Fring je tady! A hned s Landou.

Emefej

Zpívat moc neumí.