Avatar uživatele
Maggy

Jaký máte názor na ,,vztah na dálku"?

Mě je 17 let, mému přítelovi 20 let a bydlíme od sebe cca 340 km. Ze začátku našeho vztahu jsem si myslela, že nám to moc dlouho nevydrží, kvůli takové dálce. Teďka jsme spolu půl roku a on za mnou každý víkend jezdí až z Moravy. Přijde mi to strašně hezké, ani jeden víkend nevynechal, voláme a píšeme si převážně každý den. Pořád mluví o naší budoucnosti, což je tedy fajn, že na nás takhle myslí, ale občas si kladu otázku, jestli nám tu ještě nějaký ten čas vydrží. On totiž přes týden pracuje a já chodím do školy, která je u nás ve městě jediná v České republice, takže přechod nepřipadá v úvahu a nechci aby se on kvůli mně přestěhoval blíž (protože na Moravě má většinu svojí rodiny). Zajímal by mě váš názor. Děkuji

Zajímavá 0 před 2510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Neřeš co si myslíme my, když vám to funguje a jstě štaštní, tak není co řešit. Ale možná si o tom zkus s promluvit s ním.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Myslím si, že to nemá budoucnost, ale přijet se na víkend pomilovat s hezkým mladým děvčetem za tu dálku stojí. Ono je totiž něco jiného vidět se (a moci se vidět), každý den, stejně jako spolu třeba i bydlet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Věz, že i na dálku se dá milovat. Ale není to ono!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Víte, co se říká? Láska hory přenáší.
Vztah na dálku určitě vyžaduje větší trpělivost a výdrž než vztah lidí, kteří mají možnost se vídat, kdykoliv se domluví. Vzdálenost je pro vztah určitě zátěž a není jisté, že to oba vydržíte. Jestli chápu, čekají Vás ještě nejméně dva roky školy.
Nicméně to neznamená, že takový vztah nemá smysl. Záleží to na Vás dvou, na tom, jak moc je ta Vaše láska opravdová a dálka může být stejně tak překážkou jako tím, co Váš vztah utuží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Aquamen

Je mi 18 ale a jsem z Opavy a chodil jsem s holkou které je teďkom 16 a je z Prahy. Neviděli se ani jednou a přesto jsem za ní chtěl jet ale vtah na dálku není ono… Já jako klub bych s tou holkou chtěl být každý den. Ale to v tomhle případně nejde… Ale jak tady píšeš že za tebou jezdí každý víkend tak máš hodně velké štěstní!
PS: Přeji vám to:…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Půl roku ještě není tak dlouho. A ty za ním taky někdy jedeš?
Čas ukáže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mě když bylo 17, „chodila“ jsem s klukem, co byl na vojně až ve Slaném a mohl za mnou jet jen jednou za měsíc a jaká to byla láska…volat jsme si moc nemohli, mobily nebyly, jen jsme si posílali psaní.
Dneska máte skype a další aplikace na volání a videohovory skoro zadarmo, takže nepřemýšlej o budoucnosti a užívej dnešek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

V jedné písni se zpívá: Láska na dálku to je hrob, to je hrob.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heldinka

Určitě je moc milý, ale je to na tobě. Třeba by jsme ti poradili špatně.. I to se může stát :-*

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek