Avatar uživatele
petrkonvicny

Jaký máte názor na umělou inteligenci (AI, A.I.) používanou ve smartphonech?

Dříve jsem měl smartphony bez umělé inteligence (standard tehdejší doby). Před necelými 2 lety jsem zakoupil mid-range smartphone, který už má umělou inteligenci jako jednu z funkcionalit. Do jaké míry je Vám tato funkcionalita přínosná?

Zajímavá 0 před 1465 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Přemejšlím, jestli víš, co je umělá inteligence…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Víš co ujasněme si trochu terminologii, to čemu říkáš umělá inteligence je ve skutečnosti jen hlasový asistent který vůbec nemusí pracovat na principu neuronových sítí a tedy vůbec to nemusí být umělá inteligence 🙂 nemluvě o tom že není vůbec vykonáván v telefonu ale na vzdálených serverech.

Jaký mám na to názor ? Ani Google Asistent v Androidech ani Siri zatím neumí komunikovat v češtině. Brzy toho snad bude schopen Google Asistent (má už k tomu docela blízko), Siri to nejspíš nebude umět nikdy. Takže podle mne je to u nás celé zatím na nic – dál čekáme na českou podporu a uvidíme až s ní příjdou.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petrkonvicny

Poznámka: Diskuze do 1 dne včetně ± 1 den včetně má pouze informativní charakter na úrovni kvality služeb za účelem vyrozumění (existuje přidaná hodnota v podobě jakékoli odpovědi na mou otázku).

Pro ‚Edison‘: „Nelze reagovat zpětně pro další přidanou hodbotu.“

před 1463 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Nerozumět řeči tvá kmen.

před 1463 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek