Millisek

Jaký máte názor na nízko kalorické diety ?

Odpovědi
_Bůh_

Fuj bych umřel. Potřebuju svých 4000 kcal denně.
Nízko kaloricke se jede jen před závody, aby byly víc vidět svaly. Jinak potřebuje člověk energii do posilovny.

Vercule

Nemám vůbec nic proti. Naopak jsem pro, protože mám sama za sebou nupo dietu, kterou jsem držela 4 týdny a rozhodně bych ji doporučila všem, co chtějí shodit víc kilo a vypadat dobře dá se říct „bez námahy“.

IvkaH

Já jsem nejvíc zhubla na této dietě www.ketodiet.cz. Na ní mi to šlo samo.