Monny

Jaký máte názor na naše soudnictví a jestli je vždy rozsudek spravedlivý?

Nejlepší odpověď
musak

Sám jsem to poznal na sobě co je Justiční mafie.Tento stát je bez právního titulu.Bohužel soudci jsou nedotknutelní a advokáti,ktěří vědomě lžou před soudním senátem jsou beztrestní i když dokážete,že máte jen a jen pravdu.Ale za pravdu už upálili i mistra Jana Husa.

Další odpovědi
atriplex

Spravedlnost je jen v nebi. Celé soudní řízení je snaze najít pravdu a pravda nemusí být spravedlivá. Proto lze proti rozsudku podat odvolání a tak se co nejvíc dopátrat pravdy, nikoliv však spravedlnosti.

BIGFOOT

Pánové a dámy,pokud chcete opravdu najít skutečnou SPRAVEDLNOST A PRAVDU tak to všechno najdete jedině U BOHA,KTERÝ JE SPRAVEDLIVÝ A NIKOMU NENADRŽUJE.CO VLASTNĚ CHCETE PO SVĚTU PLNÉHO ŠPÍNY?BIGFOOT

dabel

Myslim jsi že naše soudnictví neni spravedlivé.Hajzlům vše prochází a těm dobrym ne!!To je můj názor.Když člověk nemá peníze je hodně malinkatý

Luss

Spravedlivy asi vzdy neni, tezko hodnotit. Jednou v TV davali zajimavy porad. Na konkretni pripad odsouzeny v CR aplikovali model USA, tedy soud s pomoci poroty z rad obcanu. Videla jsem 2 dily. Jednou se jednalo o zabiti (syn zabil otce) a jednou o zanedbani pece o dite. Porote prednesli vse jako v realu, mluvili obhajci i zalobci, policie, svedci a na konci porota nejak rozhodla. Pote odtajnili skutecny rozsudek soudu, a vzdy to bylo uplne jinak, nez by se rozhodla porota. Z jednoho pohledu by to zdanlive mohlo svedcit o tom, ze ceska justice soudi nefer, z druheho se ale take ukazuje, ze vynest rozsudek neni nic lehkeho a bere se v potaz mnoho skutecnosti a take zakony nastavenych mantinelu, ktere laik ignoruje. Nicmene ja jsem take byla vzdy uplne opacneho nazoru nez soud a byla bych na strane poroty… Chci tim jen rict, ze dobre a spatne rozsudky z pohledu laika – to je dost relativni. O existenci justicni mafie ale nepochybuji…

MILČA

Mám kamarádku, která vypila z originál zabalené minerálky louh, kterým se láhve vyplachují (mimo jiné), před naplněním. Je už 7 let v inv. důchodu s rozežranými vnitřnostmi, má snad 35 kilo… Soudila se a vysoudila akorát málem pokutu. Nehledě na to, že podezírali manžela, že ji chtěl zavraždit, že chtěla spáchat sebevraždu atd.,atd. Holt neměla tolik peněz na advokáty jako výrobce minerálky.