Boy 13

Jaky mate nazor na letajici mince?

Jaky mate nazor na tradici ze kdyz serpuji maturanta tak hazou lidi mince. Neni to zbytecne? Kolikrat se mi stalo ze mi to hodili primo do oka nebo na celo a fakt to bolelo. Nemohu mit z toho jizvu kdyz to hodili na celo a do oka treba hodili 50 kc. Byl jsem uz na vice maturakach tak proto mam strach zdali tam nemuze se objevit jizva kdyz mi to hazi na celo a i do oka mi to parkrat zalitlo…

Nejlepší odpověď
Dochy

Kolikrát jako hodláš maturovat??
Jinak tradice. Není co řešit. Pokud se Tě někdo nepokusí zabít úmyslně, tak by nemělo dojít při běžném hození mincí k žádným trvalým následkům…

Další odpovědi
aliendrone

Těším se, až v trafice přeču titulek na nějakém bulvárním plátku:

---- UBIT PENĚZI K SMRTI!!!----
Na svém DVANÁCTÉM maturitním plese neustál smrtonosné krupobití mincí při šerpování!

Postarší muž (mnohonásobný maturitní repetent) nepřežil přejícnost ostatních a v záplavě po něm vrhaných mincí vypustil duši – a to navzdory tomu, že již na jeho JEDENÁCTÉM maturiťáku se mu dostalo výstrahy! Mince mu totiž vyrazily pravé oko, jedna se mu dokonce zasekla a vzpříčila v konečníku, pročež od té doby měl velké problémy s defekací a lékaři mu přiznalí částečný invalidní důchod.

PŘESTO se nepoučil a opět šel tentokrát na svůj DVANÁCTÝ maturitní ples, který mu byl osudný. Mince vrhané s nebývalou prudkostí mu perforovaly lebeční kost, načež se hromadily v lebeční dutině. Když tato naplněná kovem až po okraj způsobila ztrátu tělesné stability, nešťastník přepadl po hlavě do vedle se nacházející fontánky. Díky tíze kovu nedisponoval dostatkem vztlaku k vynoření, což vedlo k jeho tragickému utonutí. Jeho mnoha jizvami zohavené tělo (způsobených vrhanými mincemi z předchozích maturiťáků) z fontánky vyprostili záchranáři teprve po přivolání jedenapůltunového jeřábu!

Neboj nic, účast na maturitním plese NENÍ POVINNÁ. Kdyby ti to ale bylo líto (se nezúčastnit), tak mám SKVÉLÝ tip na apartní obleček dokonale řešící tvé obavy z případných strašlivých zjizvení či dokonce úrazu s trvalými až fatálními následky! ;) :D :D https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2012/07/09/13/02/knig­ht-52167_960_720.jpg

nyjono

Názor mám ten, že to je tradice a za ty peníze si maturaranti trochu přilepší k občerstvení.
Když se hází penězi, nemáš cokoukat, nahoru, ale sbírat je a tedy se díváš dolů a na čelo ani do oka ti vlétnout nemůže.Nebo je také možnost odeíjt ze sálu a mincím se vyhnout úplně. Když se bojíš úrazu,proč tam zůstáváš?

elkon

Je to tradice a tu chvíli snad můžeš dávat pozor. A chlap něco vydrží, pokud není „posera“. Nikdy jsem neslyšel, ani od žen, že jim to vadí. Jsi asi fakt „čajíček“.

Pepa25

Z těchto důvodů je preferováno házení bankovek. Na jednom plese moderátor názorně ukazoval, jak ji složit do vlaštovky … 😉

iceT

Mince hozená na tělo by musel být hozená z mnohem větší výšky, aby ti viditelně ublížila a zanechala jizvu.Pak bys mohl vykládat, že to máš pozůstatek z války.

Ale vážně: přestaň se zaobírat svým obličejem, téměř všechny tvoje otázky jsou jen o tom, jestli ti náhodou poškrábání na tváři nezanechá trvalé následky. Co třeba holení, můžeš se říznout, toho se nebojíš?