Jaký máte názor na fingované sňatky?

Zajímalo by mě,co je to za dnešní trend uzavírat fingované sňatky za peníze nebo kvůli získání občanství. http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/188608/v-americe-odsoudili-cesku-za-fingovany-snatek-hrozi-ji-vyhosteni.html děkuji

Nejlepší odpověď
led

Tento trend nie je novinka.
V mnohých štátoch vo svete je možnosť nadobudnúť štátne občianstvo aj manželstvom cudzinca s občanom/občiankou tohto štátu. V USA tento spôsob, kde podmienka bola zotrvanie v manželstve istý čas, využívali tisíce imigrantov z celého sveta už celé storočie. Prirodzene, aj keď imigračný úrad robí kontroly, či nejde o falošné manželstvo, v praxi tento „obchod s manželstvom“ má veľké zisky. Niečo podobné sa deje aj v Europe počas súčasných ázijsko-afrických imigračných vlnách

Další odpovědi
hapiky

Fingovaný sňatek je absurdní, absence svatební noci je poníženecké divadlo(přinej­menším).

Kryšpín

Za špinavé prachy provede čecháček i dáma cokoliv

pepe88

Tam lítají peníze že se vám o tom ani nezdálo,Peníze ovládají všechno.