Kelt

Jaký má význam pohled do dekoltu?

Ženy se rády předvádějí, ukazují, a některé šaty zdůrazňují krásu ženského těla. Odkud se vzalo vše kolem dekoltu. Proč ženy toto místo upřednostňují a co znamená pohled do dekoltu? Je to něco jiného než pohled do očí? Je v tom nějaká historie, pověst, pověra? Děkuji.

Odpovědi
paul1

Pohled do očí je moc hezký, ale do dekoltu lepší, proto má většina mužů problém udržet oční kontakt. Při pohledu do dekoltu muži hledají jakési tajemství, je to pohled na „okraj“, na začátek , a hledají, co je za tím, jak to asi pokračuje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.