Avatar uživatele
anonym

Žena naboso?

Připadá vám společensky nevhodné, když se žena na veřejnosti vyzuje? Myslím např. ve vlaku, v kanceláři ap.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, anonym, briketka10, anonym, anonym, Poklička před 4095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

ne..
praktikovala jsem to, jak v tom vlaku i v práci
a nikomu to nevadilo, nohy mi voní :)
Doplňuji:
ten který je,

to já se bojím chodit bosá po louce i
po naší zahrádce nám totiž lezou z dírek
ty zemní včely a z těch mám tedy strach
a velký nevím, jestli bodaj jen žihadýlka..
bydlej pod zemí i čmeláci a ti prej koušou brr..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Ve vlaku bych to pochopil,za určitých okolností i v kanceláři,ale aby žena chodila bosá někde na ulici kde je zaplivaný chodník tak to už ne.Já bych bosý také nechodil někde ve městě.
P.S. Ženy mají chodit bosé po rozkvetlé louce.;-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

proč by mělo? Obzvlášť pokud má pěkný nohy, tak není problém ;{)>
vono se furt řeší, co se hodí a nehodí – hergot proč? Člověk se má chovat tak, aby mu to bylo příjemné, nebo aby přinejmenším netrpěl, když nemusí. Má trpět zapařenýma nohama jenom proto, že vyzout „se nehodí“? Mně už ta etiketa vážně leze krkem – na co si ti lidi furt před sebou hrajou?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud má umyté a nesmradlavé nohy tak by mě to nevadilo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak s tímhle problém nemám. Bolí nohy a boty tlačí? Dolů s nimi.
Něco jiného je, když se žena zuje a kolem ní se začne linout nepříjemný odér, který do pár vteřin vypudí všechno živé do uctivé vzdálenosti.
Jsou příležitosti, kde je něco takového nepřípustné a člověk musí dodržovat společenskou úroveň, ale při dlouhém cestování by to problém být neměl. V kanceláři je to přece o domácí obuvi nebo pohodlných střevících, které si lze přezout po příchodu do zaměstnání. Řešila jsem to tak celý život a nepamatuji si na žádnou kolegyni, která by to dělala jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Na boso to ne, nikde bych se nezula už vůbec ne kde jsou lidi.
Příjde mi to dost nevhodné.
Musela bych mít aspoň ponožky nebo silonky ale na boso to určitě nééé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
irisx

Řešíme-li etiketu, tak naboso nikdy. Ani holé nohy v botách. Podle pravidel společenského chování má žena mít nohy oděné, punčochy, punčocháče k sukni, ponožky a podkolenky jsou přípustné k uniformě nebo pro školní děti. Ani ze sandálků nesmí koukat bosý palec. Nahá noha je považována z hlediska etikety za příliš erotickou, na rozdíl od dekoltu, který je u řady společenských rób žádoucí.

před 3976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

AD Briketka:Briketko neničte mi můj romantický sen.;-)

před 4094 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek