dust8

Jaký má původ sousloví „zklidnit hormón“? Který je přesně na mysli?

Nejlepší odpověď
annas

"Hormony řídí růst, libido i náladu. Jak zajistit, aby fungovaly?

Takže se domnívám, že jde o hormon, který souvisí se stresem, nebo neadekvátními reakcemi zlosti atd. .

Stres znamená vyšší uvolňování hormonu kortizolu, který rozhodí hladiny mnoha jiných hormonů a podporuje ukládání břišního tuku, a to i u štíhlých lidí.

Zklidnit hormon je možné např.

Vyrovnávejte hormony pravidelným objetím, projevy lásky, které podporují uvolnění přirozeného hormonu oxytocinu a způsobují pocity štěstí.

Je mi zřejmé, že pro mnohé může být uvedený seznam doporučení nezvládnutelný. Důležité je začít od těch nejreálnějších možností a postupně přidávat další zdravé změny. Po několika týdnech kvalitního stravování, pravidelného spánku a hygieny a úklidu bez chemikálií budete zlepšení cítit! A pak už je snadné pokračovat."

Více v odkazu.

https://www.mar­git.cz/hormony-fungovaly/

Další odpovědi
Rokio

Znamená to uklidnit se. Říká to často autorita hyperaktivním dě­tem.