Startred

Jaký je váš největší sen (cíl), kterého chcete v životě dosáhnout?

Nejlepší odpověď
orestez

Umřít v pohodě. Neotravovat ale pomáhat. Pokud nejsem s to pomoci, tak si aspoň užít svého života: namočit se do vody. Podívat se do dálky, zvednout pohárek a napít se. Zatududumtumtum si co to dá. Pokud se věnuji volným aktivitám, nic nezkazím.
Jak by asi odpověděli kandidáti na prezidenta?

Další odpovědi
Muffz

Můj sen není nijak originální, mít pěkný baráček v Irsku poblíž Dublinu, v garáži dílničku, ve které bych si opravoval svůj vysněný Mustang Shelby GT 350. Po zahradě by skotačily děti, žena opodál dělá lasagne, pohodoví sousedé na letní večery plné konverzace.
To je můj sen.

cechacek

Dožít se skutečnosti, aby Český národ měl svoji hrdost, nezapomínal na minulé chyby a zapnul mozek, v roce 1948 sláva komunismu a Gotwaldovi, v roce 1968 sláva soudruhu Dubčekovi a jeho komunismu s lidskou tváří, v roce 1989 sláva slibotechně vrchnímu humanistovi, – nejsme jako oni a i z komunistů budou dobří podnikatelé a v roce 2017 sláva miliardáři, který umí čerpat dotace a jistě bude líp / možná pro zbohatlíky zaručeně /.

pizlicka

Měla jsem snů několik,všechny jsem si splnila.Bohužel,sen a realita pak,jsou dvě odlišné věci.já nevím,vždy,když mám cíl,a dojdu do něj,uspokojení necítím.ted se mi zrovna plní jeden největší,ale za ním přichází jak naschvál překážky odjinud,tak si svého splněného snu neužívám.uplně ten nej je,vrátit se do svého rodného města.

anonym

Nejbližší rodina a přátelé žijící v příjemné atmosféře porozumění a důvěry, nezničeném životním prostředí, které pohladí duši pokaždé se do něj probudíte a konečně prostředí ve, kterém se nemusíte bát o svůj život ať už kvůli špatné zdravoní péči nebo politicko/bez­pečnostní situaci. … Nic menšího než to 🙂

KarolínaNovo

Já už jsem si svůj sen splnila. Vždy jsem toužila po vlastní malé kavárně a konečně jsem si tento sen splnila. Od nového roku provozuji u nás ve městě malou kavárničku a musím říct, že se mi pěkně rozjela. O hosty naštěstí nemám nouzi. Věřím, že je to i díky pohodlnému nábytku, který mám z http://www.du­blino.cz/ . Hodně lidí mi ho totiž chválí.

anonym

vzpomínám jako kluk jsem míval určitě jiné cíle, kolo, počítač, telefon a jiné haraburdí … byly mezi nimi i zajímavější jako naučit se hrát na piano, nebo systematicky v sobě vypěstovat závislost na sportu 🙂 zkrátka cíle které vice souvisely se mnou přímo, nevím zjistil jsem že jakmile takový osobní cíl naplním veškeré uspokojení zmizí a člověk jen hledá další …