Putin

Jaký je váš názor na Tomia Okamuru?

Nejlepší odpověď
Monca_a

Tak konečně je nějaký politik normální a chce pro čr to nejlepší a hned je divný.. A normální jsou ti kteří jsou magoři a přisproslí… To je česká demokracie. No sakra lidi…

Další odpovědi
anonym

Kladný 🙂

Magix.cz

Populista, který pohořel na neznalosti naší české mentality.

Agneta

On žádá pro Česko :

Přímou demokracii :DDD
Přímou volbu a odvolatelnost politiků :DDD
a jejich jasnou hmotnou a trestní zodpovědnost :DDD

Tak právě to v Česku nejde, a slušný politik by něco takového ani nepožadoval :DDD

Okamuru je třeba umístit do uzavřené psychiatrické léčebny :DDD
(místo aby si nahrabal, jako ostatní, dělá jen problémy) :DDD

Doplňuji:
Doufám, že se už do politiky nikdy nedostane :DDDDDDD

KatkatkaW

jeden z mála českých politiků (prakticky jediný), kterého uznávám.

Emefej

Takový malý japonský nácek.

rigormortis

Rasista s velkým odhodláním neměnit za žádných okolností svůj názor, i když se stane špatným…

Lamalam

Žádný.

anonym

sekta óm šinrikjó

zjentek

vyhraněný- ..je to japonec