Adri ..

Jaký je váš názor na facebook ?

Nejlepší odpověď
Terryle

Pohodlnej nástroj na to, jak bejt v kontaktu.
Člověk ale nesmí bejt pako a nesmí podlehnout dojmu zdánlivý internetový anonymity. Dělej na FB jen to, co bys udělal i před svým nejvzdálenějším facebookovým kamarádem – a jsi v pohodě.

Další odpovědi
quentos

osobně velmi kladný, a to proto, že ho užívám s mírou. Vzhledem k tomu, že mám nejlepší přátele vzdáleny 150–300km, je to skvělý nástroj k tomu, jak být denně v jednom kuse a v podstatě zdarma v kontaktu.

Jinak stačilo zadat do modrý lišty, otázka je tu po x-té.

lukas.zmizik

dneska na fejsbuk napsala jedna holka z opacneho konce republiky, co jsem ji kdysi vezl stopem

druha holka (ze sousedniho mesta) ji tu hlasku okomentovala

podstatne je, ze tato druha holka podle fejsbuku zna jednu moji kamaradku a zaroven i tu stoparku z druheho konce republiky…

coz bych se bez fejsbuku vubec nedovedel – svet je maly:)

Drap

Žádný, nepoužívám, ještě mi totiž nikdo nevysvětlil, k čemu by mi to bylo dobré

anonym

Jako nováček se ptáš znovu na to, co se tu řešilo už mnohokrát, viz odkaz + 10 stránek dalších.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=facebook&sa=Vyh­ledat

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pouzivate-facebook

Ronie

Neustále čekání na nějaký nový status, abych mohla dát Like?.. NE díky, pořád tam sice jsem, ale jen z důvodu, že jsou tam všichni ostatní, se kterými se potřebuju případně na něčem domluvit.. Klidně zrušit!! A vrátit se zpátky ke starému dobrému ICQ :)

slad08

K čemu ho potřebuji? K životu rozhodně ne, je to kravina. Nemám facebook, ICQ, skype prostě nic.