Jaký je stav vašeho vozidla?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

zrezavělý

totální šrot…felicie…chys­tám se koupit něco nového ale zatím jsem se nerozhodl

Další odpovědi
jpau

v pořádku

Doplňuji:
Postupem času se o sebe začínám víc bát…

cukrar

v pořádku

Fabia 1.4, 2005

GM

v pořádku

Kelt

v pořádku

Auto nemám od roku 2006, napsal jsem v pořádku, mohl jsem uvést i rozpadlý. Ale nemám starosti s garáží, placením pojistky, cenou pohonných hmot, emisemi a technickou prohlídkou. A navíc, protože nejezdím, nejsem potenciálním nebezpečím pro silniční dopravu a emise.

Lamalam

v pořádku

Minulý týden bylo na STK.

briliant

v pořádku

honza19hk

v pořádku

Doplňuji:
na to jak je starý( rv. 80) tak dnesšní auta už by byla v hutích. Krom toho že je špinavý tak slouží vše tak jak má a ještě bde.Když se auto uržuje tak slouží. Jinak mám tohle:http://2i.cz/a156b69c­4f
fotka je z doby těsně po generálce, osobák nemám.Tohle mě doveze všude,i za cenu spotřeby 60 l/100km

Emefej

v pořádku

Doufám, že zcela v pořádku, jak se sluší na auto 8 měsíců staré.

Sůwa

Chybí odpověď ODCIZENÝ. To je můj případ…

arygnoc

v servise tvrdia, že sú všetky ok.
osobne žiadne zásahy do vozidla neprevádzam – jediné, čo viem, je, kde sa dáva benzín. to mi stačí.

mením park tak raz za dva-tri roky, takže by nejaké problémy nemali byť (jedno v čr, dve v británii).

všetko renaulty.