masakrmen

Jaký je rozdíl mezi točenou a normální kopečkovou zmrzlinou?

Nejlepší odpověď
annas

Dr.Axl, myšpulín zapomněla uvést zdroj, z něhož informaci převzala.

option=com_con­tent&view=arti­cle&id=129:za­jimav-informace-o-zmrzlin&catid=35:za­jimavosti&Ite­mid=60

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:rIc20GxfLv0J:­viscojis.cz/in­dex.php%3Fopti­on%3Dcom_conten­t%26view%3Dar­ticle%26id%3D1­29:zajimav-informace-o-zmrzlin%26catid%3D35:za­jimavosti%26I­temid%3D60+To%­C4%8Den%C3%A1+zmrzli­na+je+p%C5%99i­pravovan%C3%A1+z+­tekut%C3%A9+sm­%C4%9Bsi+b%C4%9Bhem+od­b%C4%9Bru+ze+stro­je+na+p%C5%99%C3%AD­pravu+to%C4%8De­n%C3%A9+zmrzli­ny.Pro+v%C3%BD­robu+kope%C4%8Dkov%­C3%A9+zmrzliny+se+pou­%C5%BE%C3%ADvaj%C3%AD+v%­C3%BDrobn%C3%AD­ky+v+nich%C5%BE+po+vlo%C­5%BEen%C3%AD+zmr­zlinov%C3%A9+sm­%C4%9Bsi+doch%C3%A1z%C3%­AD+k+zmra%C5%BE­en%C3%AD+cel%C3%A9+d%C3%­A1vky+najednou­.&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=­cz&source=www­.google.cz

Další odpovědi
led

Kopečková sa naberá polgulatou lyžicou, z nej sa ten kopček vytlačí,
Točená sa vypúšťa cez trysku (končí špicom)

anonym

Myšpulíne, sakra ty teda klameš tělem.
Už po sedmé jsem tě nachytal, že přes dívčí avatar nějak podezřele disponuješ rozumem zkušené ženy.
Jinak samozřejmě poklona tvé erudici.
(Zatím jsi chyběla v mé monitoringové databázi pozoruhodných osobností zdejších stránek. Asi si tě budu muset více všímat.)

myšpulín

Točená zmrzlina je připravovaná z tekuté směsi během odběru ze stroje na přípravu točené zmrzliny.
Pro výrobu kopečkové zmrzliny se používají výrobníky v nichž po vložení zmrzlinové směsi dochází k zmražení celé dávky najednou.

Drap

Rozdíl je ve způsobu zpracování