zzzzz

Jaký je rozdíl mezi tabletem a ipodem?

Chci si koupit nějaký tablet s větší úhlopříčkou, asi tak 7 palců, chci nějaký levný, budu ho mít na surfování po netu na chatě, abych nemusela vozit sebou notebook. Mám mobilní internet od t-mobile, je to taková fleška, to se dá připojit i do tabletu? Dá se tablet připojit i k drátovému internetu?
Co se týká těchto technologii, tak se v tom vůbec nevyznám, tak prosím o podrobné laické vysvětlení. Děkuji. Pokud máte nějaký typ na vhodný tablet, budu ráda, když mi na něj pošlete odkaz a napíšete jeho výhody a nevýhody. V těch parametrech se opravdu nevyznám.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

iPod je pouze přehrávač multimedií
a Tablet/iPad je defakto počítač ve tvaru desky, bez klávesnice s dotykovým displayem

Další odpovědi
Reuef

rozdil mezi ipodem a tabletem uz popsal kolega tak jenom dodam ze „takovou tu fleshku“ do iPadu rozhodne nezapojis – v pripade ze tam chces net pres GSM/3G tak si musis koupit prislusne vybavenej tablet do kteryho vsunes sim-kartu