Nikoltyna

Potřebuji pomoct ohledně vypínání notebooku windows 8

Takže…Když mám notebook zapnutý bez zapojení nabíječky tak se mi z ničeho nic po chvíli vypne (i když je třeba naplno nabitý)…ale když je zapojená v notebooku nabíječka, tak vydrží i celý den. Nevíte co dělat aby se nevypínal a když už se vypne bez zapojení nabíječky aby oznamoval kolik je nabitých procent.
Doplňuji:
Už jste mi na to odpověděli tak, že mám problém najít v nastavení…jenže tam můžu zvolit jen problém s režimem úsporné baterie. Ale mě se počítač z nenadání vypne.

Nejlepší odpověď
Mišat

Musíš si přepnout nastavení..„Start“ poté si myší pohneš na pravý horní roh,rozklinkneš lištu a tam klikneš na „nastavení“..poté úplně dole máš „změnit nastavení počítače“ dále dáš „počítač a zařízení“ pak už jen „Napájení a režim spánku“ a tam už si zvolíš čas při napájení ze sítě nebo z baterie.. :))

Další odpovědi
Aegon

Zkus kliknout na ikonu baterie-možnosti napájení-nastavení pro zavření víka- atam zkus dát neprovádět žádnou akci

McArthur

Zkus nejprve nastavení tak, jak popisuje Mišat. Když to nepomůže, bude asi vadná baterie. Pokud je v záruce, tak reklamovat. Pokud v záruce není a běží nějaký program na výměnu baterií u výrobce Tvého notebooku, tak využít tento program (i po záruce dostaneš novou baterii). A když ani jedno, tak nezbývá nic dalšího, než-li koupě nové baterie (nebo fungovat bez baterie).