veronika36

Kam putuje dál to, co vymažu?

Když něco vymažu z internetové historie, kam to putuje? A kam putuje to, co vymažu z koše??? Dá se to nějak zjistit, co jsem vymazala a obnovit (vrátit zpět)?
Doplňuji:
Z historie lze vymazaná data obnovit? (internetové historie)

Nejlepší odpověď
www

Nic z internetové historie nejde do koše, čištěním soubor pouze není vidět a systém ví, že na jeho místo může uložit cosi jiného.
Pokud něco ale odstraníš, jde to do koše a opět to původní místo je volné k přepsání. Soubor v koši však existuje s možností obnovy až do vysypání koše.
Programy na obnovu toho, nebo onoho ale existují.
Více viz jak na počítač, základy.

Další odpovědi
Funna

nikam to neputuje…čeká to na disku…jen to smaže cestu k těmto souborům, takže je nevidíš…časem se to přemaže jinými novými soubory…na netu je spousta rad, jak vrátit vymazaný koš…stačí napsat…obnova vysypaného koše…

Doplňuji:
treba tohle
http://www.slu­necnice.cz/ti­py/obnovte-sve-smazane-soubory/

badisko

jen doplnim ze pokud se chces zbavit i toho co jsi smazala( aby se ti uz nikdo nikdy data neobnovil..) ..tak pouzij jen CCleaner . http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/ po otevreni programu ..otevres nasroje >…das Vycistit pouze volne misto>Tam zvolis zabezpeceni a vyberes kolikrat chces volne misto prepsat …tva vymazana Data se prepisi a tim padem uz je nikdo z HDD nedostane ikdyby pouzil Recuvu a jine programy na obnovu dat z HDD…
Doplňuji:
vycisti to CCleanerem…nebo revo uninstaler .ma taky cisteni prohlizecu …v prohlizeci to jde taky ..Vymazat soukroma data .....TO>jaara …a prozradis nam teda proc je to zbytecny program ?…a co pouzivas ty za zazrak …?..nejakej ..Ashampoo winoptimizer … AdvancedSystemCare nebo nejakou jinou pecku?..:D …CCleaner je na cisteni nejucinejsi program a nejvice bezpecny …;D…

jáára

co je na internetu je tam navždy.
Jak funguje koš bylo vysvětleno a historii internetového prohlížeče neobnovíš.
Jo a CCleaner se nepoužívá – zbytečný program
Doplňuji:
No kupodivu se mi o všecko stará systém. bez čističů a uninstalerů. je to jen způsob jak z lidí tahat prachy a výsledek se podepíše na celém systému.

ladaadal

Jaara má pravdu, s tím CCleanerem jsem to zkoušel. Kolega pak donesl nějakou demoverzi spec. programu a v pohodě vše obnovil, takže člověk nesmí věřit všem nesmyslům.
Dalo by se říci, že laik to nezjistí a pro profíka bys musela spálit HDD, aby to z toho nevycucal. Kdysi jsem četl, že tajné služby při likvidaci dat musí kontrolovaně asi 8× přepsat pak se použijí nějaké magnety a nakonec to musí spálit, nesmí se to skartovat. Bylo to v nějakém časopise, ale už si nevzpomínám v jakém, je to pár let zpět.

anonym

Forenzní analýzou najdeš ztracená data. Data jsou a budou.
Abychom zde neplácali vodu po trochách, přidávám více

Katana toolkit: sada nástrojů, přenosné aplikace.
ke stažení http://source­forge.net/pro­jects/katana-usb/files/v2.0/ka­tana-v2.0.rar/download

Anti-Virus – Backup – šifrování – systém souborů – Forenzní
Media – sítě – Office – Password Recovery
Pen-testování – registr – Systém – nástroje

Přenosné aplikace, které nevyžadují instalaci do systému, které mají být provedeny. Ty lze spustit přímo z externího zařízení, což umožňuje mít všechny vaše oblíbené aplikace všude s sebou na jednom disku. Nástroj Katana Kit ve výchozím stavu obsahuje přes sto přenosných aplikací.

Anti-Virus

ClamAV 0.96

ClamWin Portable je populární antivirus ClamWin upravený do přenosné aplikace, takže si můžete vzít s sebou antivirové skenování souborů na cestách. Můžete jej uložit na USB flash disk, iPod, přenosný pevný disk nebo CD a použít jej na jakémkoli počítači, aniž byste museli opustit jakékoli své osobní informace.

SpyDLLRemover 3,2

SpyDLLRemover je samostatný nástroj pro efektivní detekci a odstranění spyware ze systému. Dodává se s pokročilým spyware, který se rychle objeví skryté Rootkit procesy, stejně suspcious / injekce DLL ve všech běžících procesů.

StreamArmor 1

StreamArmor je sofistikovaný nástroj pro objevování skryté alternativní datové proudy (ADS), tak i jejich čištění úplně ze systému. Je pokročilé automatické analýzy v kombinaci s on-line mechanismem ověřování hrozbou je to nejlepší nástroj na trhu k dispozici pro odstranění zla toků. StreamArmor přichází s rychlým více závity ADS scanner, který může rekurzivně prohledání celého systému a rychle odhalit všechny skryté proudy.

Zálohování

Unstoppable Copier 4.4

Unstoppable Copier je zdarma přenosný nástroj, který umožňuje obnovit soubory z pevných disků, flash disky, CD / DVD disků a jiných médií, které mají fyzické poškození nebo začínají chodit špatné. IE (kopíruje soubory z disků s vadnými sektory, CD nebo DVD se škrábanci nebo disky, které zobrazují chyby při čtení, zatímco je přístup k datům). Unstoppable Copier je velmi intuitivní a super snadné použití. K intenzivní obnově dat s vracením k poškozeným souborům úplně, úroveň obnovy dat je plně nastavitelná.

Šifrování

FreeOTFE 5,21

FreeOTFE je svobodný, open source, „on-the-fly“ transparentní šifrování disku programu pro PC. Pomocí tohoto software můžete vytvořit jednu nebo více „virtuálních disků“ na vašem PC. Tyto disky fungují úplně stejně jako normální disk, s tou výjimkou, že nějaký zápis jeden z nich je transparentně a bezpečně šifrovaný před uložením na pevný disk počítače.

Keypass 1,17

KeePass je svobodný open source správce hesel, který vám pomůže spravovat vaše hesla bezpečným způsobem. Můžete si dát všechna hesla v jedné databázi, která je uzamčené jedním hlavním heslem nebo klíčem souboru. Takže stačí mít na paměti jedno hlavní heslo, nebo vyberte soubor s klíčem k odemknutí celé databáze. Databáze jsou šifrovány pomocí nejlepšího a nejbezpečnějšího šifrovacího algoritmu v současné době, jaké je známo (AES a Twofish).

TrueCypt 6.3a

Zdarma open-source software pro šifrování disků Windows 7/Vista/XP, Mac OS X a Linux

Souborový systém

Eraser 5.8.8

Eraser Portable je bezpečné odstranění dat nástroj, který se spouští přímo z iPodu, USB flash disku, přenosném pevném disku nebo jiného přenosného média. Můžete ji připojit přímo do jakéhokoli počítače se systémem Windows a používat stejně jako byste na vlastní pěst. Je to zabalit verze populárního Eraser nástroj navržený s přenositelností v mysli, tak to má všechny stejné skvělé vlastnosti guma, ale není nic instalovat.

CCleaner 2.27.1070

CCleaner je přenosný System Cleaner, optimalizaci systému a soukromý nástroj, který může pomoci zrychlit Windows a uvolnit cenné místo na pevném disku. Je možné odstranit nepoužívané soubory z vašeho systému a dále vyčistit všechny stopy vaší osobní online aktivity, jako je vaše historie procházení Internetu, zapsaná URL, cookies, index, soubory dat a mnoho dalšího. Nejlepší ze všech, je Portable, takže si můžete přinést s sebou na USB flash disk nebo na jiném externím zařízení.

CleanAfterMe 1,37

CleanAfterMe umožňuje snadné čištění souborů a položek registru, které jsou automaticky vytvořeny v operačním systému Windows během běžné práci s počítačem. S CleanAfterMe, můžete vyčistit cookies / Historie / cache / hesla Internet Explorer, „Poslední“ složku, položek registru, které zaznamenávají poslední otevřené soubory, dočasné složky Windows, protokoly událostí, Koš a další .

Disk wipe 1,5

Disk otřete je zdarma, přenosné aplikace pro Windows pro trvalé zničení objemu dat. S Disk otřete Můžete vymazat všechna data na disku a zabránit obnovení těchto údajů. Formátování pevného disku pomocí běžných metod ponechává otevřenou možnost obnovit data zpět.
Program se hodí v případě, když svůj starý disk chcete prodat nebo pouze odložit a nechcete, aby se neautorizovaní uživatelé zmocnili vašich citlivých dat.
Program je snadno ovladatelný. Odstranění dat z disku je možné realizovat pomocí průvodce ve třech krocích. Aplikace nevyžaduje instalaci, a proto je snadno spustitelná i z USB flash disků nebo jiných přenosných zařízení.

WinDirStat 1.1.2.80

WinDirStat Portable je Analyzátor využití disku a Vyčištění zabalené do přenosné aplikace, takže můžete vidět přesně to, co je na vašem zařízení nebo hostitelském pevném disku počítače a snadno uvolnit místo na disku.

Forenzní

ChromeCacheView 1,22

ChromeCacheView je malý nástroj, který čte cache složku Google webového prohlížeče Chrome, a zobrazí se seznam všech souborů v současné době uložených ve vyrovnávací paměti. Pro každý soubor mezipaměti, se zobrazí následující informace: URL, typ obsahu, velikost souboru, čas posledního přístupu, dobu platnosti, název serveru, Odezva serveru a mnoho dalšího. Můžete si snadno vybrat jednu nebo více položek z cache seznamu, a pak extrahovat soubory do jiné složky, nebo zkopírovat URL seznam do schránky.

FavoritesView 1,25

FavoritesView zobrazí seznam všech Favorties (z internetového prohlížeče Internet Explorer) a záložky (Netscape / Mozilla prohlížečích) na jedné stránce. Každý řádek v seznamu, název položky, URL adresy, vytvořil / datum změny předmětu záložku a název složky. Můžete vybrat jednu nebo více z těchto záložek, a pak zkopírovat do schránky, mazat (pouze pro Internet Explorer Oblíbené), exportovat je do odděleného tabulátory textový soubor, HTML soubor, nebo XML souboru. FavoritesView také umožňuje najít duplicitní URL adresy v oblíbených / záložek nebo najít konkrétní položku zadáním adresy URL nebo titulu.

FileAlyzer 1.6.0.4

FileAlyzer umožňuje základní analýzu souborů (Zobrazení vlastností souboru a obsah souboru v hexadecimálním výpisu formě) a je schopen interpretovat obsah souboru jako běžné zdroje, struktury (jako je text, grafika, HTML, média a PE).

FindSSN 4,2

Find_SSNs je stříbrná kulka před krádeží identity. Pomáhá jednotlivcům a organizacím najít citlivý počet souborů v počítači. To nezaručuje že soubory objeví. To může vést k falešně pozitivních a falešně negativní. Může přijít o soubory dohromady. Použijte jej jako součást většího plánu pro identifikaci a ochranu citlivých dat uložených na počítačích. Nespoléhejte na to. Musí být 100% jisti, že citlivá data neexistuje v souborech, by pro člověka ručně zkoumat soubory. Prevence citlivá data zveřejnění je proces. Organizace by měla mít pokračující, opakující se snahy na místě najít a zabezpečit citlivá data před vloupáním dochází. Měli byste si také uvědomit, že Find_SSNs je nástroj. Stejně jako jakýkoli nástroj, může být použit pro dobré nebo špatné účely. Například, to mohou stejně snadno použít „padouši“ a najít vaše citlivá data před vámi.

FolderAlyzer 1.6.0.4

FolderAlyzer umožňuje základní analýzu složek a obsahu.

Forenzní Akvizice Utility 1.3.0.2390a

Jedná se o sbírku nástrojů a knihoven George M. Garner Jr. je určen pro soudní nebo soudní vyšetřování týkající se použití v moderním prostředí Microsoft Windows. Složky v této sbírce jsou určeny k vyšetřovatele ke sterilizaci média pro forenzní duplikaci, zjistit, kde se nachází logického svazku informace a shromáždit důkazy z počítače se systémem, zatímco současně zajistit integritu dat (např. pomocí šifrovacích součtů) a zároveň minimalizuje rušivé změny předmětu systému.

  • DD: zcela nové implementaci inspirované populárním programu GNU utility dd.
  • Volume_dump: originální nástroj pro výpis informací o svazku a řídit informační a USN časopisů.
  • Fmdata: originální nástroj pro sběr metadat systémových souborů, vytvářet a ověřovat bezpečnost katalogy (kryptografické hash souborů) pomocí jednoho nebo více kryptografické hash algoritmů a ověření systémové programy pomocí Kontrola systémových souborů (SFC) API.
  • Otřete: originální nástroj pro sterilizaci médií před forenzní duplikaci.
  • NC: zcela nové implementaci populární NetCat nástroj inspirovaný původní verzi vytvořil Hobbit.

Hex-Ed 1.01.04

hex-ed-portable
HEX-ED je zdarma přenosný Hex Editor, který je tak malý a efektivní. To bylo původně použité v jeho autor upravit programů napsaných v assembleru. Hex-Ed začal život před desítkami let, jako základní program zkompilovaný v Bascom pod CP / M. Autor má od recompiled Hex-ED v jazyce C pro Windows, prvních 16 bitů a 32 bitů nyní.

IECacheView 1,32

IECacheView je malý nástroj, který čte cache složku Internet Explorer a zobrazí seznam všech souborů v současné době uloženy ve vyrovnávací paměti. Pro každý soubor mezipaměti, se zobrazí následující informace: Název souboru, typ obsahu, URL, naposled dostupné čas, čas poslední změny, dobu platnosti, počet zobrazení, velikost souboru, název složky a úplnou cestu k souboru vyrovnávací paměti. Můžete snadno uložit do vyrovnávací paměti informace o text / html / xml soubor, nebo kopírovat cache tabulky do schránky a pak vložit do jiné aplikace, jako je Excel nebo OpenOffice tabulky.

IECookiesView 1,74

Tento nástroj zobrazí informace o všech souborů cookie v aplikaci Internet Explorer který je ukládá do počítače. Kromě toho umožňuje měnit obsah cookies, odstranit nepotřebné soubory cookies, ukládat soubory cookie jako čitelný textový soubor, nalézt cookies zadáním názvu domény, zobrazení cookies ostatních uživatelů a na jiných počítačích a další. ..

IEHistoryView 1,45

Tento nástroj čte všechny informace z historie souboru v počítači a zobrazí seznam všech adres URL, které jste navštívili v posledních dnech. To také umožňuje vybrat jednu nebo více URL adres, a pak odstranit je z historie souboru nebo uložit do textového, HTML nebo XML souboru. Navíc máte možnost zobrazit navštívil URL seznam dalších uživatelských profilů na vašem počítači, a dokonce i přístup návštěv seznamu adres URL na vzdáleném počítači, pokud máte oprávnění pro přístup k historii složky.

MozillaCacheView 1,27

MozillaCacheView je malý nástroj, který čte cache složku Firefox / Mozilla / Netscape webové prohlížeče a zobrazí seznam všech souborů, v současné době uložených ve vyrovnávací paměti. Pro každý soubor mezipaměti, se zobrazí následující informace: URL, typ obsahu, velikost souboru, čas poslední změny, Last přináší poslední čas, dobu platnosti, Fetch počítá, název serveru a další. Můžete si snadno vybrat jednu nebo více položek z cache seznamu, a pak extrahovat soubory do jiné složky, nebo zkopírovat URL seznam do schránky.

MozillaCookiesView 1,30

MozillaCookiesView je alternativou ke standardní „Cookie Manager“ za předpokladu, Netscape a Mozilla prohlížeče. Zobrazuje informace o všech cookies uložených v souborech cookies (cookies.txt) v jedné tabulce, a umožňuje uložit soubory cookie seznamu do textu, HTML nebo XML souboru, odstranit nežádoucí soubory cookie, a zálohovat / obnovit soubor cookie.

MozillaHistoryView 1,25

MozillaHistoryView je malý nástroj, který čte údaje Historie souboru (history.dat) prohlížeče Firefox / Mozilla / Netscape webové prohlížeče a zobrazí seznam všech navštívených webových stránek v posledních dnech. U každé navštívené webové stránky, se zobrazí následující informace: URL, první návštěvu v požadovaný den, Poslední návštěva datum Počet návštěv, referrer, název a jméno hostitele. Můžete také snadno exportovat historická data, aby text / HTML / XML.

Ollydbg 1,10

Ollydbg je 32-bitový assembler na úrovni analýzy debugger pro Microsoft Windows. Důraz na binárním kódu analýzy je užitečné zejména v případech, kdy zdrojem není k dispozici. Ollydbg je shareware, ale můžete si stáhnout a používat zdarma.

OperaCacheView 1,37

OperaCacheView je malý nástroj, který čte cache složku webového prohlížeče Opera, a zobrazí se seznam všech souborů v současné době uloženy ve vyrovnávací paměti. Pro každý soubor mezipaměti, se zobrazí následující informace: URL, typ obsahu, velikosti souboru, naposled dostupné čas a čas poslední změny na server. Můžete si snadno vybrat jednu nebo více položek z cache seznamu, a pak extrahovat soubory do jiné složky, nebo zkopírovat URL seznam do schránky.

Obnova 2.7.0.77

Zdarma pro obnovu dat software je vyvíjen jako svobodný, ale stejně silný jako mnoho komerčních softwarových řešení pro ukládání a načítání zpět Po vymazání a ztráty dat. S bezplatným Obnova dat Software můžete získat vaše data zpět do původního stavu – nikdy předpokládat, data odstraněna jednou dávno je nevyhnutelně ztracen. Zkuste spustit zdarma pro obnovu dat software na vašem pevném disku a vy můžete být příjemně překvapeni!

Recuva 1.37.488

Omylem smazaný důležitý soubor? Ztratili jste něco důležitého, kdy počítač havaroval? Žádný problém! Recuva obnovuje soubory odstraněné z počítače Windows, Koše, digitálního fotoaparátu, karty nebo MP3 přehrávač.

Sleuth Kit 3.1.2

* Fsstat: Zobrazuje informace systému souborů a statistiku, včetně uspořádání, velikosti a popisky.
* Ffind: Najde přidělené a volné názvy souborů, které odkazují na danou strukturu metadat.
* FLS: Seznamy přiděleno a odstraní názvy souborů v adresáři.
* ICAT: získání dat jednotek souboru, který je určen jeho adresa metadat (místo názvu souboru).
* Ifind: Najde meta datovou strukturu, která má daný název souboru ukazující na to, nebo meta datová struktura, která ukazuje na určité datové jednotky.
* ILS: Seznam meta datové struktury a jejich obsah ve formátu potrubí vymezen.
* ISTAT: Zobrazuje statistiky a informace o dané struktuře metadat ve snadno čitelném formátu.
* Blkcat: Rozbalí obsah dané datové jednotky.
* Blkls: Zobrazí informace o datových jednotek a mohou získat volné místo v systému souborů.
* Blkstat: Zobrazí statistické údaje o dané datové jednotky ve snadno čitelném formátu.
* Blkcalc: Počítá-li údaje na volném prostoru obrazu (od blkls) existuje v původním obraze. To se používá, když je nalezen důkaz ve volném prostoru.
* Jcat: Zobrazení obsahu konkrétního časopisu bloku.
* JLS: Seznam položek v časopise systému souborů.
* Mmls: Zobrazuje rozložení disku, včetně volné prostory.
* Mmstat: Zobrazení podrobností o objemu systému (obvykle pouze typ).
* Mmcat: Rozbalí obsah specifického objemu na standardní výstup.
* Img_stat: Nástroj zobrazí podrobnosti o formátu obrazu
* Img_cat: Tento nástroj ukáže syrový obsah image souboru.
* Disk_sreset: Tento nástroj bude dočasně odstranit HPA, pokud existuje. Po resetu je disk, bude HPA vrátí.
* Disk_stat: Tento nástroj ukáže, zda existuje HPA.
* Hfind: používá binární druh algoritmu pro vyhledávání hash v NIST NSRL, Hashkeeper a vlastní hash databází vytvořených md5sum.
* Mactime: vezme vstup z FLS ILS a nástroje pro vytvoření časové osy souboru aktivity.
* Řazení: Druhy souborů podle jejich typu souboru a provádí kontrolu a rozšíření hash vyhledávání v databázích.
* Sigfind: Hledá binární hodnotu v daném offset. Vhodné pro obnovu ztracených datových struktur.

Windows souboru Analyzer 1.0.0.0

Tato aplikace dekóduje a analyzuje některé speciální soubory používané ve Windows OS. V těchto souborech je zajímavá informace pro forenzní analýzu. Každý výsledky analýzy mohou být vytištěny v uživatelsky přívětivé podobě. Je navržen v Multiple Document Interface.

WinMerge 2.12.4

WinMerge je Open Source odlišení a slučování nástroj pro Windows. WinMerge je porovnání obou složek a souborů, představují rozdíly ve vizuálním formátu textu, který lze snadno pochopit a zvládnout.

WinAudit 2.28.2

PC auditu a inventarizace software, licence, konfigurace zabezpečení, hardware, nastavení sítě …

PhotRec 6,10

PhotoRec je soubor pro obnovu dat software určený pro obnovu ztracených souborů, včetně videa, dokumentů a archivů z pevných disků, CD-ROM, a ztratil obrázků (tak Photo Recovery jméno) z digitálního fotoaparátu. PhotoRec ignoruje souborový systém a jde po základní data, tak to bude i nadále pracovat, i když má soubor médií systému byla vážně poškozena, nebo přeformátovat.

TestDisk 6,10

TestDisk je silný zdarma software pro obnovu dat! To bylo v první řadě, která má pomoci obnovit ztracené oddíly a / nebo dělat non-boot bootovací disky znovu, pokud jsou tyto příznaky způsobeny chybnou software, určité typy virů nebo lidské chyby (např. náhodně odstranit Partition Table). Partition Table obnovení pomocí TestDisk je opravdu snadné.

Media

InfraRecorder 0.50

InfraRecorder Portable je populární InfraRecorder CD / DVD vypalovací program zabalené do přenosné aplikace, takže si můžete udělat svůj disk hoří i na cestách. Má všechny stejné skvělé vlastnosti InfraRecorder, včetně tvorby vlastních dat, audio a kombinovaném režimu projekty a záznam je na fyzické disky, stejně jako obrazy disků.

Sítě:

AdapterWatch 1,05

AdapterWatch zobrazuje užitečné informace o síťovém adaptéru: IP adresa, Hardwarová adresa, WINS servery, DNS servery, MTU hodnota, počet bajtů přijatých a poslal, aktuální přenosová rychlost, a další. Kromě toho se zobrazí obecné TCP / IP / UDP / ICMP statistiky místního počítače.

CurrPorts 1,81

CurrPorts je síťový monitorovací software, který zobrazí seznam všech aktuálně otevřené TCP / IP a UDP portů na vašem počítači. Pro každý port v seznamu, informace o procesu, který otevřel port je také zobrazena, včetně jeho názvu, plná cesta procesu, informace o verzi procesu (jméno produktu, popis souboru, a tak dále), čas kdy tento proces byl vytvořen, a uživatel, který jej vytvořil.
Kromě toho, CurrPorts umožňuje uzavřít nechtěný TCP spojení, zabít proces, který otevřel porty, a uložit TCP / UDP portů informace HTML soubor, XML soubor, nebo text oddělený tabulátory soubor.

DNSDataView 1,03

Tento nástroj je GUI alternativu k Nslookup nástroj, který je dodáván s operačním systémem Windows. To vám umožní snadno získat DNS záznamů (MX, NS, SOA) určený domén. Můžete použít výchozí DNS server vašeho připojení k internetu, nebo použít jiný DNS server, který zadáte. Po načtení DNS záznamy pro požadované domény, můžete je uložit do textového / xml / html / CSV souboru.

FastResolver 1,22

FastResolver je malý nástroj, který řeší několik názvů hostitelů na IP adresy a opačně. Můžete jednoduše zadat seznam IP adres nebo jméno počítače, který chcete vyřešit, případně můžete zadat rozsah IP adres, které chcete skenovat. Pro lokální sítě, FastResolver také umožňuje získat MAC adresu všech IP adres, skenování. FastResolver je vícevláknové aplikace, takže je možné řešit desítky adres během několika vteřin.

Firefox 3.6.4

Mozilla Firefox, Portable Edition je populární webový prohlížeč Mozilla Firefox svázaný s Launcher PortableApps.com jako přenosný aplikace, takže můžete mít vaše záložky, rozšíření a uložená hesla s vámi.

IPNetInfo 1,21

IPNetInfo je malý nástroj, který umožňuje snadno najít všechny dostupné informace o IP adrese: Majitel IP adresy, zemi / stát jméno, IP adres, kontaktní údaje (adresa, telefon, fax a e-mail), a více.

Tento nástroj může být velmi užitečné pro zjištění původu nevyžádané pošty. Můžete jednoduše kopírovat záhlaví zprávy z e-mailového softwaru a vložit je do IPNetInfo utility. IPNetInfo automaticky extrahuje všechny IP adresy z hlavičky zprávy a zobrazí informace o těchto IP adres.

NetResView 1,21

NetResView je malý nástroj, který zobrazí seznam všech síťových prostředků (počítačů, disk akcií a sdílené tiskárny) na LAN. Na rozdíl od „Místa v síti“, modul Windows, NetResView zobrazit všechny síťové zdroje ze všech domén / pracovní skupiny na jedné obrazovce, a to včetně admin / skryté podíly.

Pidgin 2.7.1

Pidgin Portable je univerzální Pidgin instant messaging klient pro přenosné aplikace, takže můžete mít své nastavení chatu a seznamy kamarádů. Má všechny stejné skvělé funkce jako Pidgin, včetně podpory sítí AOL, Yahoo, MSN, ICQ a Jabber, ale nemusí se instalovat na místní PC. Můžete také snadno přidat přenosné šifrovací pluginy pro zabezpečenou, šifrovanou komunikaci.

PingInfoView 1,25

PingInfoView je malý nástroj, který vám umožní snadno ping více hostitelských jmen a IP adres, a dívat se na výsledek v jedné tabulce. To automaticky ping všem hostitelům za počet sekund, které zadáte, a zobrazuje počet úspěšné a neúspěšné ping, stejně jako průměrný ping čas. Můžete také uložit výsledek do ping text / html / xml soubor, nebo zkopírovat do schránky.

PuTTY 0.60

* PuTTY (Telnet a SSH klient sám)
* PSCP (klient SCP, tj. příkazového řádku bezpečné kopírování souborů)
* PSFTP (SFTP klienta, tj. všeobecné zasedání přenos souborů podobně jako FTP)
* PuTTYtel (Telnet pouze klient)
* Plink (rozhraní příkazové řádky k PuTTY back končí)
* Průvod (autentizace SSH agent PuTTY, PSCP a Plink)
* PuTTYgen (RSA a DSA generování klíčů utility).

URLProtocolView 1,15

URLProtocolView je jednoduchý nástroj, který zobrazí všechny URL protokoly (např. ftp:, telnet:, mailto:), které jsou aktuálně nainstalované ve vašem systému. Pro každou adresu URL protokolu, se zobrazí následující informace: název protokolu, popis protokolu, příkazového řádku, který je spuštěn při zadávání nebo klikněte na URL, název produktu a název společnosti. Tento nástroj umožňuje snadno zapnout / vypnout URL protokolů.

WhoisThisDomain 1,41

WhoisThisDomain je registrace domény vyhledávací nástroj umožňuje snadno získat informace o registrovanou doménu. To se automaticky připojí k serveru doprava WHOIS, podle top-level doménou jméno a získat záznam z WHOIS domény. To podporuje i generické domény a domény kód země.

WirelessNetView 1,26

WirelessNetView je malý nástroj, který běží na pozadí a monitorovat aktivitu bezdrátových sítí okolo vás. U každého z detekovaných sítí, zobrazí se následující informace: SSID, Last kvalitu signálu, průměr kvalitu signálu, detekce Counter, ověřovací algoritmus, šifrovacím algoritmu, MAC adresa, RSSI, frekvence kanálů, číslo kanálu, a další.

NetCat 1,11

NetCat je síťové funkce nástroj, který čte a zapisuje data skrz síťové spojení s využitím TCP / IP protokol. Je navržen jako spolehlivý „back-end“, nástroj, který lze využít přímo nebo jednoduše ovládat prostřednictvím programů nebo skriptů. Zároveň je to s mnoha funkcemi ladění sítě a nástroje pro průzkum, protože dokáže vytvořit jakýkoliv druh síťového spojení, které chcete a má zajímavé vestavěné vlastnosti.

Wireshark 1.2.9

Wireshark je předním světovým síťový protokol analyzátor, a je de facto (a často i de jure) standard v mnoha průmyslových odvětvích a vzdělávacích institucích. Wireshark má bohatou sadu funkcí, která zahrnuje následující:
 – Hloubková inspekce stovek protokolů, s více přidávají celou dobu
 – Živý záznam a offline analýzy
 – Standardní tři tabule paketu prohlížeče
 – Multi-platformní: běží na Windows, Linux, OS X, Solaris, FreeBSD, NetBSD, a mnoho dalších
 – Pořízené datové sítě lze procházet pomocí grafického rozhraní, nebo pomocí utility režimu TTY TShark
 – Nejsilnější zobrazení filtrů v průmyslu
 – Rich VoIP analýza
 – Čtení / zápis mnoha různých formátů souboru pro sběr dat: tcpdump (libpcap), pcap NG, Katapult DCT2000, Cisco Secure IDS iplog, Microsoft Network Monitor, Network General Sniffer (komprimované a nekomprimované), Sniffer Pro, a NetXray, síťové nástroje Observer, NetScreen Snoop, Novell LANalyzer, RADCOM WAN / LAN Analyzer, Shomiti / Finisar Surveyor, Tektronix K12×x, Visual sítě vizuální Uptime, WildPackets EtherPeek / TokenPeek / AiroPeek, a mnoho dalších
 – Capture komprimované soubory s koncovkou gzip může se rozbalí za letu
 – Live data mohou být čtena z Ethernet, IEEE 802.11, PPP / HDLC, ATM, Bluetooth, USB, Token Ring, Frame Relay, FDDI a další (v závislosti na platformě)
 – Dešifrování podpora mnoha protokolů, včetně IPsec, ISAKMP, Kerberos, SNMPv3, SSL / TLS, WEP a WPA/WPA2
 – Barvení pravidla, může být aplikován na paket seznamu pro rychlé a intuitivní analýza
 – Výstup lze exportovat do XML, PostScript, CSV nebo prostý text

NetworkScanner

Jedná se o volný multi-threaded Port, IP, NetBIOS a SNMP skener s mnoha pokročilými funkcemi. Je určen pro systémové administrátory a běžné uživatele, kteří se zajímají o počítačové bezpečnosti. Program provede ping sweep, skenuje otevřené porty TCP a UDP, podíl zdrojů a služeb.

Tor 0.2.1.19

PortableTor umožňuje připojení do systému Tor anonymní internet z libovolného počítače s flash nebo USB flash disky. To vám umožní surfovat po internetu anonymně z veřejných míst, jako je internet hotspot, z knihovny, nebo ve školním počítači a veřejných terminálů. Tento program je pro uživatele nebezpečný, protože svou IP půjčuje cizímu uživateli této sítě. Používání Tor vede ke sledování institucemi a k uvěznění.

WinPcap

WinPcap je standardní nástroj pro linkové vrstvy pro přístup k síti v prostředí Windows: umožňuje aplikacím pro zachycení a přenos síťových paketů obejít protokol stack, a další užitečné funkce, včetně jádra na úrovni filtrování paketů, statistiky sítě motoru a podporu pro vzdálené paketů.

UPOZORNĚNÍ! WinPcap se používá v mnoha dalších nástrojů (nmap, Cain, atd.) a musí být spuštěn před spuštěním těchto dalších nástrojů.

Spoof-Me-Now 1.0.0.0

Spoof-Me-Now je praktická, snadno použitelná aplikace, která vám pomůže změnit MAC adresu.

Kancelář

gVim 7,2

gVim Portable je funkčně bohatý textový editor a ne příliš těžký k použití, a to velmi nabitý funkcemi jeden u toho. S gVim můžete kódu, zvýraznění syntaxe, a dělat vše, co byste očekávali od textového editoru hodnota jeho váha v megabajtech.

OpenOffice 3.2.0

OpenOffice.org Portable je kompletní kancelářský balík – obsahuje textový editor, tabulkový procesor, prezentační nástroj, kreslení a databáze – vše zabalené do přenosné aplikace, takže můžete brát všechny své dokumenty a vše, co potřebujete pro práci s nimi, ať jste kdekoliv jít.

Sumatra PDF 0.9.3

Sumatra PDF Portable je lehký Sumatra PDF zabalené do přenosné aplikace, takže si můžete zobrazit soubory PDF na cestách. Můžete jej uložit na USB flash disk, iPod, přenosný pevný disk nebo CD a použít jej na jakémkoli počítači, aniž byste museli opustit jakékoli své osobní informace.

Pen-testování

Angry IP 2,21

Angry IP Scanner (nebo prostě ipscan) je open-source a multiplatformní síťový skener určen pro rychlé a jednoduché použití. To skenuje IP adresy a porty, stejně jako mnoho dalších funkcí.

Nmap 5.21

Nmap („Network Mapper“), je zdarma a open source (licence), nástroj pro zkoumání sítě nebo pro bezpečnostní audity. Mnoho systémů a správci sítě také být užitečné pro úkoly, jako je evidence sítí, správu služeb plány modernizace a sledování hostitele nebo provozuschopnosti služeb. Nmap používá RAW IP paketů v nových způsobů, jak určit, jaké počítače jsou k dispozici na síti, jaké služby (název aplikace a verze) hostitelé nabízejí, jaké operační systémy (OS a verze), které běží, jaký typ filtrů paketů / firewall jsou v použití, a desítky dalších vlastností.

UPOZORNĚNÍ! Spustit WinPcap z dočasného instalačního nástroje Katana Kit nabídku před spuštěním Nmap.

Metasploit 3.4.0

Metasploit poskytuje užitečné informace a nástroje pro penetrační testery, bezpečnostních výzkumníků a vývojářů IDS podpis. Tento projekt byl vytvořen s cílem poskytovat informace o využití techniky a vytvořit funkční databázi znalostí využít pro vývojáře a bezpečnostní pracovníky.

Cain & Abel 4.9.36

Cain & Abel je nástroj pro obnovu hesla pro operační systémy Microsoft. To umožňuje snadné využití různých druhů hesla čichání sítě, lámání šifrovaných hesel pomocí slovníku, hrubou silou a Dešifrování útoků, nahrávání VoIP hovorů, míchaná dekódování hesel, obnovení klíče bezdrátové sítě, odhalující hesla boxy, odkrytí cache hesla a analyzovat směrování protokoly.

UPOZORNĚNÍ! Spustit WinPcap z dočasného instalačního nástroje Katana Kit nabídku před spuštěním Cain.

Havij 1,10

Havij je automatizovaný SQL Injection nástroj, který pomáhá pronikání testery najít a využít SQL Injection zranitelnosti na webové stránce.

SSLCertScanner 1

SSLCertScanner je volný sítě založené certifikát SSL scanner software. Je možné spustit vzdálenou kontrolu SSL certifikátu na každém hostiteli buď na intranetu nebo internetu. To může také skenování jednoho hostitele, nebo více počítačů najednou. Jakmile je certifikát SSL se zjistilo, SSLCertScanner automaticky ověří ho kontrolu uplynutí doby použitelnosti.

RemoteDirecto­ryDetector 1,3

Jedná se o nástroj pro zjištění typu adresářových serverů běží na vzdáleném počítači. To je užitečné v prostředích, kde je několik adresářových serverů, jako je Active Directory, eDirectory apod. Také může být použit v penetračních testů při hodnocení klienta prostředí, kde se několik adresářových serverů. Často krát není to snadné zjistit Directory Server typ fyzicky přihlášení do systému, nebo vzdáleně přes VNC nebo autentizaci ke vzdálené ploše, zvláště když máte kontrolovat velké množství strojů.

JohnTheRipper

John the Ripper je rychlý cracker hesla, v současné době k dispozici pro mnoho chutí Unix, Windows, DOS, BeOS, OpenVMS a. Jejím hlavním účelem je odhalit slabá hesla Unix. Kromě několika crypt (3) hash hesla typu nejčastěji nalézt na různých systémech Unix, podporované z krabice jsou Windows LM hashe, a mnoho dalších se podílu hashe.

Password Recovery

Asterisk Logger 1.04

Obnovuje hesla uložená za hvězdičkami (****) znaků. Můžete použít tento nástroj pro obnovení hesla mnoho aplikací, jako CuteFTP, CoffeeCup Free FTP, VNC, a další …

ChromePass 1,05

ChromePass je malý obnovení hesla nástroj, který umožňuje sledovat uživatelská jména a hesla uložená v Google webového prohlížeče Chrome. U každého hesla se zobrazí následující informace: Původ URL, akční URL, uživatelské jméno pole, pole pro heslo, uživatelské jméno, heslo, a čas vytvoření. Můžete si vybrat jednu nebo více položek a poté je uložit do textového / html / xml souboru nebo zkopírovat do schránky.

IE PassView 1.17

IE PassView je malá utilita, která odhaluje hesla uložená v Internet Exploreru. Podporuje nový Internet Explorer, stejně jako starší verze Internet Explorer v4.0 – v6.0

Mail PassView 1.51

Obnoví hesla pro následující e-mailové programy: Outlook Express, Microsoft Outlook 2000 (POP3 a SMTP účtů), Microsoft Outlook 2002/2003 (POP3, IMAP, HTTP a SMTP účtů), IncrediMail, Eudora, Netscape Mail, Mozilla Thunderbird, Group Mail zdarma. Mail PassView můžete obnovit hesla webových e-mailových účtů (Hotmail, Yahoo!, Gmail), pokud použijete doprovodných programů těchto účtů.

MessenPass 1,29

Obnoví hesla nejoblíbenějších Instant Messenger programů: MSN Messenger, Windows Messenger, Yahoo Messenger, ICQ Lite 4.x/2003, AOL Instant Messenger vybaven Netscape 7, Trillian, Miranda, a GAIM.

Síť Password Recovery 1.24

Recover sítě hesla uložená v operačním systému Windows XP.

PasswordFox 1,23

PasswordFox je malý obnovení hesla nástroj, který umožňuje sledovat uživatelská jména a hesla uložená v Mozilla prohlížeče Firefox. Ve výchozím nastavení zobrazí PasswordFox hesla uložená v aktuálním profilu, ale můžete snadno vybrat sledovat hesla jiného profilu Firefoxu. U každého hesla se zobrazí následující informace: Index záznam, webové stránky, uživatelské jméno, heslo, uživatelské jméno pole, pole pro heslo, a Signons souboru.

ProduKey 1,40

ProduKey je malý nástroj, který zobrazuje ID produktu a CD-Key na MS-Office, Windows, Exchange Server a SQL Server nainstalován v počítači. Můžete je zobrazit informace o aktuální operačním systému, nebo pro jiný operační systém / počítač. Tento nástroj může být užitečné, pokud jste ztratili produktový klíč Windows / Office, a chcete nainstalovat na svém počítači.

Chráněné úložiště PassView 1.63

Obnoví všechna hesla uložena v Protected Storage, včetně automatického dokončování hesel Internet Explorer, hesla zaheslované odkazy, MSN Explorer hesla, a další …

PstPassword 1,12

Obnoví ztracené heslo Outlook soubor PST.

VNCPassView 1,02

VNCPassView je malý nástroj, který obnovit hesla uložená pomocí nástroje VNC. To může obnovit 2 hesel: heslo uložené pro aktuálně přihlášeného uživatele (HKEY_CURRENT_USER v registru), a heslo uložené pro všechny uživatele.

WirelessKeyView 1,34

WirelessKeyView obnoví všechny bezdrátové sítě klíčů (WEP / WPA), uložené v počítači „Automatická konfigurace bezdrátových zařízení“ služba systému Windows XP a službou „Automatická konfigurace sítě WLAN“ na Windows Vista. To vám umožní snadno uložit všechny klíče text / html / xml soubor, nebo kopírovat jeden klíč do schránky.

MessenPass 1,30

MessenPass je obnovení hesla nástroj, který odhaluje hesla následujících instant messenger aplikací: MSN Messenger, Windows Messenger (ve Windows XP), Windows Live Messenger (ve Windows XP/Vista/7), Yahoo Messenger (verze 5.xa 6 . x), Google Talk, ICQ Lite 4.x/5.x/2003, AOL Instant Messenger v4.6 nebo nižší, AIM 6.x, AIM a Pro., Trillian, Trillian Astra, Miranda, GAIM / Pidgin, MySpace IM, PaltalkScene a Digsby. MessenPass může být použit pouze pro obnovení hesla aktuálně přihlášeného uživatele na lokálním počítači, a to funguje pouze pokud jste se rozhodli si své heslo v jednom z výše uvedených programů. Není možné použít tento nástroj pro pořizování hesla ostatních uživatelů.

Vzdálená plocha PassView 1.01

Vzdálená plocha PassView je malá utilita, která odhaluje heslo uložené Microsoft Remote Desktop utility připojení uvnitř. RDP soubory.

Registry

RegDllView 1,40

RegDllView je malý nástroj, který zobrazí seznam všech registrovaných dll / ocx / exe soubory (KOM registrace). Pro každý registrovaný soubor si můžete prohlédnout poslední datum / čas, že to byla registrována, a seznam všech registračních údajů (CLSID / ProgID). RegDllView také umožňuje zrušit registraci DLL / OCX, které nepotřebujete v systému ještě. Pokud máte DLL / OCX soubory, které neexistují v systému už, ale jejich registraci položky jsou ještě existují v registru, můžete ručně odstranit tyto položky pomocí „Odstranění všech položek z vybraných souborů“ možnost.

RegFromApp 1,21

RegFromApp sleduje změny v registru provedené v žádosti, které jste vybrali, a vytváří standardní RegEdit registrační soubor (. Reg), který obsahuje všechny změny v registru provedené v žádosti. Můžete použít vytvořený. REG soubor, který chcete importovat tyto změny se Editor registru, když je to potřeba.

RegScanner 1,82

RegScanner je malý nástroj, který umožňuje skenovat Registry, najít požadovaný Registry hodnoty, které odpovídají na zadané vyhledávací kritéria, a zobrazí je v jednom seznamu. Po zjištění hodnoty registru, můžete snadno přejít na správné hodnoty v Editoru registru, a to pouhým poklepáním na požadovanou položku rejstříku. Můžete také exportovat do hodnoty registru nalezen. REG soubor, který lze použít v Editoru registru.

Systém

Bluetooth View 1,36

BluetoothView je malý nástroj, který běží na pozadí a sleduje činnost zařízení Bluetooth kolem sebe. U každého z detekovaných zařízení Bluetooth, zobrazí se následující informace: Název zařízení, adresa Bluetooth, hlavní typ zařízení, menší typ zařízení, první odhalení čas, příjmení, detekce čas, a další. BluetoothView také vás upozorní, pokud je zjištěna nová Bluetooth zařízení, které zobrazuje balón na hlavním panelu, nebo malým pípnutím.

DriverView 1,21

DriverView nástroj zobrazí seznam všech ovladačů zařízení uložených v systému. Pro každého ovladače – driveru v seznamu, jsou další užitečné informace zobrazeny: Zatížení adresu ovladače, popis, verze, název výrobku, společnost, která vytvořila ovladače a další.

MyEventViewer 1,36

MyEventViewer je jednoduchý alternativu ke standardním prohlížeči událostí systému Windows. , A nikoli na Windows Prohlížeč událostí, MyEventViewer umožňuje sledovat více protokolů událostí v jednom seznamu, stejně jako popis události a data se zobrazí v hlavním okně, namísto otevření nového. Také se MyEventViewer můžete snadno vybrat více položek událost a pak je uložit do HTML / text / xml soubor, nebo zkopírovat do schránky (Ctrl + C) a vložit je do aplikace Excel.

OpenedFilesView 1,46

Tento nástroj je zvláště užitečný, pokud se pokusíte Smazat / Přesunout / Otevřít soubor a dostanete jednu z následujících chybových zpráv:
 – Nelze smazat [název souboru]: Došlo k narušení sdílení. Zdrojový nebo cílový soubor může být používán.
 – Nelze smazat [název souboru]: To je používán jinou osobou, nebo program. Ukončete všechny programy, které by mohly být pomocí souboru a zkuste to znovu.

Když se dostanete jednu z těchto chybových zpráv, se OpenedFilesView ukáže, jaký postup zamknout soubor. Uzavření správný postup bude tento problém vyřešit. Volitelně můžete také uvolnit soubor uzavřením rukojeť utility OpenedFilesView. Je však třeba uvědomit, že po uzavření souboru tímto způsobem, může být program, který otevřel soubor nestabilní, a dokonce i krach.

ProcessActivityView 1,11

ProcessActivityView vytváří přehled všech souborů a složek, které vybraný proces pokusí o přístup. Pro každý soubor, který proces přístupu, se zobrazí následující informace: kolikrát byl soubor otevřít a zavřít, počet čtení / zápis volání, celkový počet čtení / zápis bytů, DLL, která se v posledních otevřených souborů volání , a další …

ShellExView 1.47

Shell Extensions jsou v procesu COM objekty, které rozšiřují schopnosti operačního systému Windows. Většina rozšíření prostředí je automaticky nainstalován operační systém, ale jsou zde i mnoho dalších aplikací, které nainstalovat další součásti shell extension. Například: Pokud instalujete WinZip do počítače, uvidíte speciální WinZip nabídky po klepnutí pravým tlačítkem myši na Zip soubor. Tato nabídka je vytvořen přidáním rozšíření prostředí do systému. ShellExView utilita zobrazuje detaily o rozšíření prostředí v počítači nainstalována, a umožňuje snadno zakázat a umožnit každému shell extension.

ShellMenuView 1,12

ShellMenuView je malý nástroj, který zobrazí seznam statických položek menu, které se objevily v kontextové nabídce po klepnutí pravým tlačítkem myši na soubor / složku v Průzkumníku Windows a umožňuje jednoduše zakázat nechtěné položky.

SysExporter 1,51

SysExporter nástroj umožňuje uchopit data uložená ve standardním seznamu zobrazení, zobrazení stromy, seznamy, pole se seznamem, text-boxy, a WebBrowser / HTML ovládá téměř z libovolné aplikace běžící v systému, a exportovat je do textového, HTML nebo XML souboru.

Zde je několik příkladů dat, které lze exportovat s SysExporter:
 – Seznam souborů v archivu souborů (.. ZIP, RAR, atd.) jsou zobrazeny WinZip nebo 7-Zip File Manager.
 – Seznam souborů ve složce.
 – V protokolu událostí systému Windows.
 – Seznam e-mailů a kontaktů v aplikaci Outlook Express.
 – The Registry values displayed in the right pane of the Registry Editor.
 – The data displayed by SysInternals utilities (Registry Monitor, File Monitor, Process Explorer, and others.)
 – The text inside a standard message-box of Windows.
 – The HTML inside any instance of Internet Explorer.

USBDeview 1.70

USBDeview je malý nástroj, který obsahuje seznam všech USB zařízení, které v současné době připojen k počítači, stejně jako všechny USB zařízení, která dříve použita. For each USB device, exteneded information is displayed: Device name/description, device type, serial number (for mass storage devices), the date/time that device was added, VendorID, ProductID, and more… USBDeview also allows you to uninstall USB devices that you previously used, and disconnect USB devices that are currently connected to your computer. You can also use USBDeview on a remote computer, as long as you login to that computer with admin user.

Utility

7-Zip 4.65

7-Zip Portable JE populární 7-Zip zabalené do přenosné aplikace, takže si můžete vzít s sebou archivaci souborů a pracovat s tlakovým 7z, ZIP, GZIP, BZIP2, TAR, RAR a více na cestách. Muzete jéj uložit na USB flash disk, iPod, Přenosný Pevný disk CD Nebo použít na jakémkoli počítači jéj, Aniz byste museli opustit jakékoli sve Osobní Informace.

Toucan 3.0.1

Toucan je malý nástroj, který umožňuje synchronizovat, zálohovat a zabezpečit svá data s více možností, než je integrovaný ve vlastní nástroje. Je rozdělena do 7 karet, což vám umožní snadno najít funkci, kterou chcete.

WinMd5Sum 1.0.1.55

winMd5Sum Portable je pro jednoduchý MD5 součet, který umožňuje zkontrolovat a porovnat md5 součty souborů. Je to přenosný, snadno použitelný a rychle nainstaluje do menu PortableApps.com.

Kidsnapper 1.01

Kidsnapper posílá screenshoty z prohlížečů vzdálených počítačů. Stačí si vybrat, co chcete vidět co vidí někdo jiný …

Command Prompt

Command Prompt je přenosný Příkazový řádek. Je to jednoduchý nástroj, který vám umožní snadno přidat přizpůsobitelné příkazového řádku menu PortableApps.com.

Cygwin 1.7.5

Cygwin je jako-Linux prostředí pro Windows. Skládá se ze dvou částí:  – DLL (cygwin1.dll), která funguje jako emulace Linuxu API vrstva poskytuje značnou Linux API funkce.  – Kolekce nástrojů, které poskytují Linux vzhled a pocit.

dione.switch.ch
http://www.hac­kfromacave.com/por­tableapps.html