nyjono

Prosím, co mám hledat k připojení tv na tablet nebo mobil?

Takový ten čudlíček s antenkou, co se zapojí do tabletu ndbo mobilu a chytá se tv.
Když zadám do vyhledávače PAD TV, tsk vyjíždí vše kro toho, co hledám.
Za chvíli bude hokejové MS 😁
Dekuju

Nejlepší odpověď
jáára

https://www.tsbo­hemia.cz/aver­media-avertv-mobile-510-android-t2_d256856.html?ut­m_source=heure­ka&utm_medium=srov­navac&utm_cam­paign=Elektro­nika+%7C+Poci­tace+a+kancelar+%7C+Po­citacove+kompo­nenty+%7C+TV+tu­nery&utm_term=256856

Další odpovědi
Edison

Otázka je značně zmatená… Ale předpokládám, že náte na mysli nějaký USB TV receiver.