Prostě já...

Jaký je rozdíl mezi psíma a kočičíma granulema?

Nejlepší odpověď
marci1

Kočičí a psí krmiva se neliší jen ve fotce na obalu. Rozdíly najdete i v jejich složení. Ne nadarmo se totiž říká, že kočka není pes. A výjimkou nejsou ani jejich výživové potřeby. Ty se totiž v určitých bodech rozcházejí. Kdybyste tedy kočky krmili psím krmivem a naopak, po jisté době byste začali pozorovat, že se zvířátku nedaří, začíná chřadnout a mohou nastoupit i závažnější zdravotní potíže. 🙂
Rozdíly podrobně: https://mazlic­civpohybu.cz/blog/ar­ticles/1964-rozdily-mezi-psim-a-kocicim-krmivem

Další odpovědi
autacek

Kočičí krmivo obsahuje od toho psího taurin a je vydatnější, neb kočka je spíše masožravec. Problémy co to může případně způsobovat si dohledej sám.

nyjono

Hlavně ve složení a velikosti.
Psi mají jiné potřeby a zažívání než kočky.

jáára

Tak proč mi ty potvory žerou psí jídlo.? Asi neuměj číst, kočky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.