Rokio

Jaký je rozdíl mezi nevěstincem a nočním klubem?

Já zde vidím rozdíl. Nevěstinec je bordel, zatímco noční kluby můžeme dělit například na čtenářské kluby, hráčské kluby, kluby pro milovníky fantasy, kluby stolních her atd. provozované ve večerních hodinách.

Jaký rozdíl v tom vidíte vy?

Nejlepší odpověď
autacek

Tak určitě. A vykřičený dům je ten, kde se křičí.

Další odpovědi
quentos

Žádný, to druhé je eufemismus pro to první (ceduli „nevěstinec“ nikde oficiálně neuvidíš, všude zásadně „night club“).
Až někde uvidíš noční klub, kde se čte nebo hrají hry, dej vědět, to se teda přijedu podívat.

marci1

Rozdíl není žádný. Noční klub je „elegantní“ pojmenování nevěstince. 🙂

ivzez

Kolik klubů stolních (společenských) her
a čtenářských klubů provozovaných ve večerních hodinách znáš?

Noční klub je eufemismem pro vykřičený dům, nevěstinec, …

Matiselis

„Kolik klubů stolních (společenských) her
a čtenářských klubů provozovaných ve večerních hodinách znáš?“

  • ale klub stolních (hazardních) her by mohl fungovat v nočních hodinách :D