Jaky je rozdil?

Jaký je rozdíl mezi Samsungem galaxy S4 a Samsungem galaxy S4 mini (kromě toho že je menší má méně funkcí než normální S4) ?

Nejlepší odpověď

http://www.mo­bilmania.cz/ka­talog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?cat­comp=1&itemlis­t=51902%2c48098

Další odpovědi
Jsemtady

S4 je soucasny top model ma maximalni vykon a vybavu.
S4 mini je slabsi stredni trida, funkce maji uplne stejne, jen ma slabsi parametry, vykon a slabsi fotak atp.
Ma take mensi displej na kterem se to uz pomerne blbe ovlada a tim ze je ponalejsi tak je i pomalejsi odezva systemu a muze sem byt sem tam spozdeni v ovladani.
Pokud mate drobne prstiky a nehrajete hry, tak vam muze bohate stacit, na hry moc neni a na ovladani vetsi rukou take ne. Jinak je dobre vedet, ze samsung jako svetova soucasna jednicka je i cenove drazsi, platite znacku, za podobne penize sezenete telefony byt treba take s androiden a lepsima parametrama od jinych znacek jako je alcatel, huavei, htc levneji. (Stejnej system ovladani a funkce jen jina znacka)