jendahun

Jaký je podle vás současný nejlepší fotomobil?

Aspoň tři,ať je z čeho vybírat.
Doplňuji:
Samozřejmě mě zajímají vlastnosti fotografické – Mpx,autofokus atd..Telefonovat můžu každým křápem.

Nejlepší odpověď
mosoj

Samozřejmě že každý bude mít jiný názor. Dle mého mají navrch mobily SonyEricson. Je zde přeci jenom znát že firma Sony je výrobcem fotoaparátů a přímo fotografických čipů.
Samsung má také své čipy, ale kvality čipů od Sony nedosahují.

Sony dodává čipy dokonce i firmě Canon.

Jak správně podotýkáš, koukej na to aby foťák měl AF a záblesková dioda také není k zahození. Počet megapixelů není rozhodující!!
Doplňuji:
Foceno SonyEricson J10
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/468059/dsc00146_1_­.jpg

Další odpovědi
DDarent

To je snad jasný!!!!
Samsung galaxy Note (ze všech nejlepší!!)
Samsung Galaxy Nexus
Mosoj: fotky má možná lepší a dodává čipy pro Canon, ale v mobilu je přece jenom důležitější procesor..... Samsung dodává procesory pro APPLE

SellLolAcc

tak nejlepsi… jak v cem (vzhled,kvali­ta,vykon.. apod.)

mojitek

přesně jak píše mosoj-nezáleží na množství pixelů.Mám S.E. mobil s 2 MPIX foťákem a fotky jsou naprosto skvělý.Máma s novým Samsungem s 5 MPIX foťákem se absolutně v kvalitě snímku nechytá.Vše se ukáže při zvětšení v PC.Jsem pro S.Ericsson 😉

Reuef

no dobrej fotomobil by mohl byt Emgetno Flexaret Mini viz odkaz…je to spis fotak s funkcemi telefonu :)

Zdroj: http://www.al­za.cz/emgeton-flexaret-mini-d171913.htm?kam­pan=zbozi.cz

P.T.

Iphone 4 (4S) s funkcí HDR.

anonym

Doporučil bych SONY XPERIA MINI ST15.
Zde: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-xperia-mini/

Nejen z osobní zkušenosti i další uživatelské recenze které na adrese najdete hodnotí kvalitu fotografií velmi dobře.

Zvládá samozřejmě i HDR snímky, umí sestavovat panoramata, umí pořizovat fotografie i velmi rychle za sebou tak abyste zastihli správný okamžik, pořizovat videa v hd rozlišení.