Sonush

Jaký Samsung je nej?

Jaký Samsung okolo 4–5 tisíc s okolo 4 palcovým displejem má nejlepší výbavu a hezký jednoduchý design?

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Samsung je znacka jede na mnozstvi a ne na kvalitu.
Vsechny nove samsungy vypadaji temer stejne jak vypadalo s3 takze v designu si nevyberes.
Lisi se jen velikosti a parametry, vse jsou to plastacci.
Za ty penize myslim sezenes od samsungu jen nejake to mini. Nejnovejsi je myslim S4 mini. Je ale opravdu na zvazeni zda se nepodivat i na jine znacky, at uz HTC ktere ma lepsi ovladani, sense je moc krasne ui, casto i lepsi zpracovani, myslim treba HTC desire X je hezke. No a nejakej zajimavej design snad jinak jen u sony.

Další odpovědi
Bedy

Souhlasím s Jsemtady, Samsung prostě na kvalitu nejede, jede na kvantitu. Jediný Samsung, který je docela solidní, je model Aktiv S. Navrhuju na něj kouknout.

Hohny

Pokud jste rozhodnuta pro Samsung, tak v téhle cenně jednoznačně Galaxy S III mini. Možná si trošičku připlatíte, ale určitě ne nadarmo.
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-i8190-galaxy-s-iii-mini/