Trompeta

Jaký je podle vás průměrný věk, ve kterém dnešní děti mají první sex?

Většina webu uvádí něco okolo 17 roků, což mi bohužel přijde na dnešní dobu hodně, co vím ze svého okolí, tak bych řekl, že dokonce 15 let je dnes už tak průměrný věk

Odpovědi
JežíšKristus

Kolem 13

zjentek

Sex s kým, čím? S opačným pohlavím okolo 14– 15 let. Jenže když pohlaví neřešíme a započteme tam např. i ministranty tak IMHO průměr hodně spadne.

agentpv

mladí sice vypadají hodně vyspěle, ale nespěchají s tím – odhaduji ta 14 – 17 let. Členové menšiny s tím začínají dřív a často v rámci rodiny = bratranec + sestřenice…

Pepa25

Podle odborného průzkumu, byť staršího (Weis, Zvěřina 2009, viz odkaz) se věk první soulože nesnižuje a je stále kolem 17 – 18 let (samozřejmě je myšlen plný styk, nikoliv aktivity typu petting)

Zdroj: http://www.uro­logiepropraxi­.cz/pdfs/uro/2009/03/0­2.pdf

paul1

Tady je názor odborníků:
(v skutečnosti to asi bývá dříve)

Zdroj: https://lajk.i­prima.cz/sex-vztahy/lekari-se-shodli-v-kolika-letech-je-idealni-zacit-sexualni-zivot