xiperio

Jaký je nejvhodnější pes k dětem a celkově do rodiny?

Myslím tím klidnou povahu a aby se dal dobře vycvičit.

Odpovědi
JežíšKristus

Německý ovčák mě během dětství nezakousnul, a dokonce mě nechal, abych mu seděl na zádech a jezdil na něm. Hovawart je také super, ale ten náš útočí na vše, co je menší – i na děti. V rodině ale děti nemáme, tak těžko říct, jestli chce zakousnout jen cizí děti. Jinak velmi poslušný, ale záleží na schopnostech páníčka, jak si dokáže srovnat pořádek. U nás v rodině je vidět, koho poslouchá na slovo, a koho poslouchá jen když chce.

Jinak do rodiny asi spíš brát fenu, než psa.

cochee

To prosím pěkně podle vkusu každého soudruha, podle mého vkusu – žádný pes.

autacek

Nejlepší je teď PES od Dr. Jana Blatného

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.