mosoj

Jaký je důvod ?

Z Yellowstonského národního parků prchají zvířata. V Peru bylo zemětřesení. Blíží se kataklyzma znamenající zkázu života na Zemi ?

http://czech.ru­vr.ru/news/2014_04_02­/Sopka-v-Narodnim-parku-Yellowstone-byla-oznacena-za-jednu-z-moznych-pricin-konce-sveta-4739/

Nejlepší odpověď
beer

Zvířata opouštějí okolí Yellowstonského supervulkánu poněvadž dokáží změny v podzemí citlivě detekovat. Vědí, že nebezpečí hrozí, tak se vzdalují. Pokud se však podzemí uklidní, opět se vrátí.
Dříve nebo později na naší planetě určitě k nějaké katastrofické události dojde – ať už přispěním přírody, činností člověka, nebo kombinací obojího..
Studium

Další odpovědi
Quimby

„Vědci předpokládají, že erupce yellowstonské kaldery může být srovnatelná s kataklyzmatem, ke kterému došlo na úsvitu vzniku života.

By mě vážně zajímalo co je to za vědce.
Zemětřesení nejsou vůbec neobvyklá akorát když to zasáhne obydlenou oblast tak se o tom hodně mluví.Samozřejmě kdyby Yellowstone vybouchl tak je to špatné ale není to ani jediná sopka, např supervulkán Toba je další z možností jak to tady ukončit. Bohužel se nedá vůbec předpovědět výbuch, maximálně pak pár dnů dopředu ale to je v případě těhle sopek už k ničemu.

ten který je

Kdo ví,možná jsou v poslední době zaznamenané prapodivné zvuky odněkud z hlubin země,možnou souvislostí.

mosoj

Kataklyzma nebo globální urychlené oteplování. Prašť jako uhoď.
http://czech.ru­vr.ru/news/2014_04_02­/V-zapadni-casti-Sibire-byly-prekonany-teplotni-rekordy-4922/