Elixír

Jaký je chemicky vzorec elixíru?

Zákon zachování nekonečného života ve vesmíru, říká toto: 100%tní aktivace skryté síly regeneračního systému prvotní mozkové buňky v kladné polaritě, vyvolá nekonečný život v harmonií.

Nejlepší odpověď
dr.luha

H2O

Další odpovědi
Kepler

H2OK (vodka).

da ny

A co má elixír společného s tímto zákonem? ;)
Elixír lásky chemický vzorec nepotřebuje…
„Elixír (z arabského الإكسير, v českém přepisu al-iksír) je farmaceutický preparát obsahující aktivní ingredienci (např. morfium), která je rozpuštěná v roztoku s podílem etylalkoholu a je určená pro orální podání. V češtině se výraz elixír vyskutuje zejména v pohádkách, ve fantasy literatuře, hrách na hrdiny apod.“
zdroj teta wiki