Gabullka

Jaký faktor u opalovacího krému je dostačující?

Odpovědi
cappuccino

Pokud jsi zadala tenhle dotaz na konci leta, tak predpokladam, ze letis k mori?
Tam se doporucuje ze zacatku faktor 50, po 2–3 dnech staci 30. Ale stejne se pres poledne slunicku nevystavuj. Pro pripad, ze se spalis, si s sebou vem nejakou mast z lekarny (s panthenolem).

quentos

Nesmyslná otázka. Dostačující k čemu? K pobytu na slunci bez opálení, k lehkému opálení, k opálení doruda, k opálení dohněda? A ani na to neexistuje univerzální odpověď, protože každá kůže má individuální vlastnosti.