Mrs.Jade

Jaký džus míchat s vodkou?

Klasický pomerančový džus s vodkou znám, ale jiné příchutě džusu, jsem ještě s vodkou nezkoušela. Máte s nimi nějaké zkušenosti a mohli by jste mi nějaké příchutě, kromě té pomerančové doporučit? 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

zkus grep

Další odpovědi
Alesh

zkus cokoliv, a hlavně, čím víc jich ochutnáš, tím víc ti budou chutnat 😉

Mad

Vynikající je s džusem z černého rybízu. Ale kvalitním.

Beer4Real

vodku s rybízovým džusem nikdy nic nepřekoná!

Bedy

Místo pomeranče zkuste již zmiňovaný grep nebo multivitamín.
Ale určitě nezkoušejte banánový džus s vodkou, větší hnus jsem nepil.

P.S.: Koukněte, zda-li místo džusu nekupujete sladkou vodu – http://jdem.cz/w7u­y5

honza19hk

jabko

elektrikář

My jsme pořed léty pili nápoj ovonu s vodkou. jinak jde použít každou ovocnou limonádu.

mojitek

sice je otázka už uzavřená,ale musím zmínit jednu zásadní věc : pokud smícháte dobrou vodku s džusem-čerstvě vymačkaným-tak už si nikdy nebudete chtít dávat jiný než čerstvý.Vodka s pomerančovým je cocktail Screwdriver(Šrou­bovák)