kurec

Dáváte si někdy kombinaci alkoholu s kávou?

Dle mého ta káva moc nefunguje a ten alkohol to prostě tlumí ten organismus.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nikdy

Další odpovědi
Mravenec

Na mě káva nefunguje nikdy. Mohu si dát před spaním kávu, nebo energetický nápoj a stejně usnu jako medvěd. 😀😀😀 Takže je úplně jedno, s čím smíchám. A kombinaci si nedávám, nepřijde mi to chutné.

paul1

Kdysi bylo moderní dávat si kafe s rumem. Zkusil jsem to a nic moc.

magorvkleci

Kafe s šutrem neboli nádražácké kafe je osvědčený povzbuzující a zahřívací prostředek. Já mám v oblibě alžírskou kávu nebo na sjezdovce bombardino nebo kalimero, což je všechno skoro totéž.
Ostatně redbull s vodkou dnes pije kdekdo.