Millisek

Jaký dárek máte pro maminky ke dni matek ? :)

Nejlepší odpověď
Drap

Natrhám ji kytku a zapálím svíčku na hrobě.

Další odpovědi
Rokio

Doporučuji 50 až 300 Kč (podle míry tvého bohatství) a květinu nebo bonboniéru.

Tuisenim

Masáž…

IvkaH

Já jsem mamce koupila od oravi takové čistící proprietky na pleť :)

JarkaHor

Kde mají spoustu dárkových předmětů, tak je nekupto.cz :)

Millisek

To je Ivo super nápad ! Vůbec jsem nevěděla, že mají i tady ty doplňky pro péči o pleť. Na den matek už to nestíhám objednat, ale za 14 má mamča narozky, tak jí určitě něco vyberu, je z čeho https://www.o­rava.eu/cz/cs/pe­ce-o-plet-a-pokozku