Avatar uživatele
Xiaomi7

Jaký dárek koupit přítelkyni k půlročnímu výročí?

Zajímavá 0 před 2786 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Používejte archiv, podobných otázek tu bylo mraky.
Jak máme radit, když neznáme ji ani vás?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ShadyPony

Mé oči právě začaly krvácet.. ×.×
Žádný, protože výROČÍ, jak už název vypovídá, se slaví každý ROK vztahu. Tyto zkomoleniny, jako je Dvouměsíční, půlroční, jednodenní VÝROČÍ, jsou naprosto otřesné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Kytka a společná večeře je základ. K tomu:
Jestli je pro tebe přitažlivá: Lehkou noční košilku nebo jemné zdobené punčošky.
Jestli spolu sexujete: Nějakou erotickou hračku *)
Jestli je intelektuálně a umělecky založená: Předplatné do divadla nebo filharmonie.
Jestli má nějakého výrazného koníčka: Předplatné odborného časopisu
Jestli jsi opravdu bohatý: Auto
Jestli jsi trochu míň bohatý: Skůtr

*) Takovou, kterou budete používat SPOLU!!

Upravil/a: dubraro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BlurryFace

Taky bych neřešila půl rok 🙂 ale nic určitě nezkazíš nějákým hezkým šperkem, nemusí to být nic drahého, stačí pěkná bižuterie. Alespoň mě by tohle potěšilo 🙂 tak hodně štěstí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
carlosbomber

Jak tady psal už ShadyPony výročí je až po roce. Ale pokud chceš udělat radost tak by neuškodilo zajít do květinářství koupit nějaký puget. a potom třeba an večer uvařit nějakou večeři či zajít nekde do dobré restaurace. Prostě udělat takov krásný romantický večer. takhle bych to udělal já

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fistron

S přítele jsme byli v privátní vířivce. Šampus, ovoce, pohoda, klid, romantika…
Půl roku pro nás bylo důležitým milníkem, tudíž jsme se jej rozhodly ,,oslavit,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Osobně a s trochou nadsázky bych jí koupil pěkné kopačky, nebo přívěšek ve tvaru kopaček…to aby nezapoměla na to že to může přijít. Protože pokud se budeš chovat jak mazlík dostaneš kopačky ale doopravdické ty.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vercule

Zkus kouknut na nekupto.cz třeba tam najdeš nějakou inspiraci :). Půl roku je docela málo, tak bych to nepřeháněla ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JarkaHor

My holky máme rády něco takového, co symbolizuje „pár“ https://www.ne­kupto.cz/darky-pro-par/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

Tak dívej, tohle není nic moc výročí :) Ale určitě ji potěší, když ji něco dáš. Kytka a k tomu nějaká drobnost. Na darkoviny treba vybereš :)

Avatar uživatele
mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
lucka470

Já jsem své přítelkyni koupil pobyt ve wellness (https://www.ho­nourandgrace.com/cs/). Bylo to velmi romantické. Hotel sám o sobě byl velmi příjemný, personál jakby smet a jídlo lahodné. Určitě tam pojedeme brzy znovu

před 1255 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kore7

Já dostala poukaz, za který jsem si vybrala moc hezký náramek https://www.be­rare.cz/luxus­ni-damske-jednodruhove-koralkove-naramky/ a šli jsme ještě do kina a pak na večeři 🙂

před 1939 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek