Xiaomi7

Jaký dárek koupit přítelkyni k půlročnímu výročí?

Odpovědi
quentos

Používejte archiv, podobných otázek tu bylo mraky.
Jak máme radit, když neznáme ji ani vás?

ShadyPony

Mé oči právě začaly krvácet.. ×.×
Žádný, protože výROČÍ, jak už název vypovídá, se slaví každý ROK vztahu. Tyto zkomoleniny, jako je Dvouměsíční, půlroční, jednodenní VÝROČÍ, jsou naprosto otřesné.

dubraro

Kytka a společná večeře je základ. K tomu:
Jestli je pro tebe přitažlivá: Lehkou noční košilku nebo jemné zdobené punčošky.
Jestli spolu sexujete: Nějakou erotickou hračku *)
Jestli je intelektuálně a umělecky založená: Předplatné do divadla nebo filharmonie.
Jestli má nějakého výrazného koníčka: Předplatné odborného časopisu
Jestli jsi opravdu bohatý: Auto
Jestli jsi trochu míň bohatý: Skůtr

*) Takovou, kterou budete používat SPOLU!!

BlurryFace

Taky bych neřešila půl rok 🙂 ale nic určitě nezkazíš nějákým hezkým šperkem, nemusí to být nic drahého, stačí pěkná bižuterie. Alespoň mě by tohle potěšilo 🙂 tak hodně štěstí 🙂

carlosbomber

Jak tady psal už ShadyPony výročí je až po roce. Ale pokud chceš udělat radost tak by neuškodilo zajít do květinářství koupit nějaký puget. a potom třeba an večer uvařit nějakou večeři či zajít nekde do dobré restaurace. Prostě udělat takov krásný romantický večer. takhle bych to udělal já

fistron

S přítele jsme byli v privátní vířivce. Šampus, ovoce, pohoda, klid, romantika…
Půl roku pro nás bylo důležitým milníkem, tudíž jsme se jej rozhodly ,,oslavit,,

NikkiHeat

Osobně a s trochou nadsázky bych jí koupil pěkné kopačky, nebo přívěšek ve tvaru kopaček…to aby nezapoměla na to že to může přijít. Protože pokud se budeš chovat jak mazlík dostaneš kopačky ale doopravdické ty.....

Vercule

Zkus kouknut na nekupto.cz třeba tam najdeš nějakou inspiraci :). Půl roku je docela málo, tak bych to nepřeháněla ;)

JarkaHor

My holky máme rády něco takového, co symbolizuje „pár“ https://www.ne­kupto.cz/darky-pro-par/

Kajolka

Tak dívej, tohle není nic moc výročí :) Ale určitě ji potěší, když ji něco dáš. Kytka a k tomu nějaká drobnost. Na darkoviny treba vybereš :)

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

lucka470

Já jsem své přítelkyni koupil pobyt ve wellness (https://www.ho­nourandgrace.com/cs/). Bylo to velmi romantické. Hotel sám o sobě byl velmi příjemný, personál jakby smet a jídlo lahodné. Určitě tam pojedeme brzy znovu

kore7

Já dostala poukaz, za který jsem si vybrala moc hezký náramek https://www.be­rare.cz/luxus­ni-damske-jednodruhove-koralkove-naramky/ a šli jsme ještě do kina a pak na večeři 🙂