kl4r4

Jaký byste mi doporučily menstruační kalendář? Myslím aplikaci v mobilu.

Odpovědi
nyjono

Pokud nemáš nějaké potíže, o žádných se nezmiňuješ, je takový kalendář zbytečný a nepotřebný.

Filip84

„Mami, mami, počkej, ona pořád řve, nevíš, co jí může bejt?“ „Ty jsi nejvíc řval, když jsi měl hlad.“ „Jo. A nevíš, co jí může bejt?“ „Jestli ona nemá hlad!“ „Aha! Děkuju, mami!“

Já už nad tím, drahnou chvíli, přemýšlím, jak ty ženské vůbec mohly menstruovat před sto, dvěma sty, třemi tisíci lety, když neměly placatý přístroj & menzes aplikaci v něm.

Ty, nemenstruovaly ony, normálně, i bez toho? 🙂

kl4r4

Hned jak jsem si začala Vaši odpověd číst, pane Filipe84, bylo mi jasné, že to napsal chlap. Takovou zbytečnost, by totiž žena nenapsala. Děkuju za Váš názor, jako muž určitě té menstruaci hodně rozumíte.

Filip84

Jak zbytečnost!? Pořád jsem nedostal odpověď na jednoduchou otázku: jak ženské menstruovaly, dejme tomu, v pátek 10. srpna 70, nebo v úterý 14. července 1789, když neznali elektřinu, ne tak placatý přístroj?

kl4r4

To opravdu nevím, já žiji v roce 2022 a placatý přístroj vlastním. Existují různé aplikace, které ženám ulehčují toto jž tak nepříjemné období. Třeba abych věděla, který den to dostanu a nebyla nepříjemně překvapená. Nebo ohledň užívámi HA. Takže jak to bylo dříve je mi docela jedno. Stěžujete si, že jste nedostal odpověď na Vaši otázku a na tu mou mi sám odpovídáte otázkou. Na téma o kterém jako muž s prominutím absolutně nic nevíte. Hezký večer 🙂