kurec

Jaký byl ten nejpřísnější školní trest, který jste kdy dostali?

Odpovědi
orestez

Ani 100× opsat, ani po škole. Nejhorší trest od učitelek byla krádež. Třeba do školy přinesené skládací zvětšovací sklo a úča mi to ukradla. Nebo seberou, co se jim hodí. A děti se o tom bojí doma říct. Že nějaký mladý poloučitel jim ukradl nůžky atd. Nejpřísnější školní trest by byl sedět celej život ve třídě řídě ídě dě. . ..

ahold

Nebyla jsem přijata do pionýra. ☹

jirka F

Musel jsem opsat (za zmeškání termínu pro okopírování literárních desek).Všechno od začatku školního roku.Musel jsem tam být do doby než kostelní zvon ohlásí 17:00 hod.

ivzez

Přestože si nemyslím, že bych byla „vzorné“ dítě,
nevzpomínám si, že bych někdy dostala nějaký školní trest.
_______

Doplňuji:
Možná dříve byli učitelé rozumnější a tolerantnější.