bolak

Jaktože má Švýcarsko tak nízký daně?

Nejlepší odpověď
Drap

Protože má dobře fungující stát

Další odpovědi
MK44

Možná proto, že má velké příjmy z bankovnictví – to je, když si ve Švýcarsku ukládáte peníze vydělané nebo defraudové ve své vlasti. Taky má dobře fungující ekonomiku s produkcí vysoce kvalitního zboží. Nezanedbatelné příjmy jdou též z incomingové turistiky – to je, když ve Švýcarsku utratíte své úspory, nasyslené u nás, za lyžování.
Vepište odpověď…

mosoj

Kolik má daně? A jaké má ještě odvody ? Nízké mně nic neříká. Už jsi viděl nějaké švýcarské ceny !