Jakto že mne někteří považují za všeználka a napadají druhé z podvodu?

Aniž znají fakta, tak si udělají vlastní závera, bohužel špatné.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podla-coho-sa-da-zistit-kto-skor-vlozil-pripevok-po-uplynuti-dlhsieho-casu-hodiny-dni-od-vlozenia-prispevku#dis­cussion

Nejlepší odpověď
bolak

špatně čteš, já nemluvil o tobě :)

Doplňuji:
Já ti shrnu tak jak to šlo po sobě, abys pochopil co se stalo:

  • bolak položil otázku ohledně číslování prahy
  • annas odpověděla na otázku
  • česílko odpověděl na otázku
  • Dr.Axl počkal den, aby nebylo zřetelně vidět kdo odpověděl dříve
  • následně Dr.Axl obvinil annas z toho že opsala svou odpověď od česílka a vložila ji o 10 minut později
  • led položila otázku ohledně toho jak mohl Dr.Axl vyvodit že annas opisovala
  • bolak uvedl vše na pravou míru
  • česílko si špatně vyložil bolakovu odpověď a domníval se že se ho bolak pokusil urazit a následně se proti bolakovi ohradil
  • mosoj si všiml že česílko zmiňuje bolaka v negativním slova smyslu a tak z principu uděluje česílkovi za jeho příspěvek palec a navrch nominaci

mosoj: když to bych pak ale neměl co říct…

Další odpovědi
mosoj

Mluvit nemáš o nikom ! Máš odpovídat alespoň na to, na co se zmůžeš.

Doplňuji:
Člověče Boláku nedělal jsi také v prognostickém ústavu. Něco mně to připomíná. To co tady píšeš je víc než všeználek, to jsou přímo praktiky STB. Nebyl jsi u PS VB nebo alespoň v LM.

baghira

Já tě za všeználka nepovažuju, jediný všeználek zde je Dr.Axl

anonym

mosoj : to by tam ten bolak musel chodit na exurzi se skolkou ! :)
ale trochu jsem se zalekla toho vaseho .. TAKE … jestli on nedelal TAKE v prognostickém ústavu … ?? -iv-

bolak

mosoj: ty zkratky mi nic moc neříkaj, to poslední je liga mistrů? tam sem teda nehrál, ale jednou sem koukal na ac milán a tam říkali že ševčenko kaká tyč, a to mě přišlo jako vcelku bolestivá záležitost..

annas

Náhodou jsem zpětně nahlédla a zírám. Mosoj získal nominaci za nařčení bolaka, za uplatňování praktik STB, i když vysvětlil, že Dr. opět lhal a neoprávněně mě napadl…

Na Odpvědích je vše možné …

led

Dávať nomináciu, či bodovanie je slobodné rozhodnutie užívateľa. záleží len na jeho rozhodnutí, to by sme nemali kritizovať

Pohľady môžme mať rôzne na danú vec, ale čo v danej veci ten ktorý užívateľ spraví, je na jeho rozhodnutí (pokiaľ dodržuje slušnosť – pre neznalých nepoužíva nevhodné výrazy, nenapáda a neosočuje iných.

Neviem, či mosoj dostal danú nomináciu pred, alebo po doplnení odpovede. Daný výraz „to jsou přímo praktiky STB. Nebyl jsi u PS VB nebo alespoň v LM.“ sa mi nezdá vhodny ani nominácie ani slušnosti – toto pejoratívne vyhlásenie je z akého pohľadu: kritikov STB, PS VB, LM alebo zástancov? Alebo to bol vtip z jeho strany?

Nemáte pocit, že takýmto hanlivým vyjadrovaním, ste pohanili aj prácu tisícov PSVB pri znižovaní dopravnej nehodovosti?

annas

Ad led. Nominace byla udělena až po doplnění dodatku. Udivila mě v tom smyslu, že bolak vysvětlit postup (stejně u vaší otázky), že mé napadení bylo neoprávněné.

Navíc jeden klam zlůsobuje klam druhý a zbytečně vznikají rozbroje …

Raději jsem měla mlčet. Je pravda, že i při nominaci by se měla projevit nezaujatost.

Každý je zodppvědný sám za sebe …

mosoj

To je tvůj problém. Já ho řešit nebudu.
Ale řešíte problém kde není, stejně jako naše vláda. Pokud někdo na něco takového poukazoval tak se nejednalo o minutové ani hodinové odstupy.
A protože někdo moji poznámku smazal tak znovu podotýkám že je zajímavé, že to nyní nevadí těm co dříve na takovéto praktiky vehementně poukazovali.
Že by to bylo to " kam vítr tam plášť" ?

annas

Ad mosoji, vám by nevadilo, kdyby někdo poukazoval na to, že jste podvodník, že neumíte nic jiného než opisovat od jiných?

Proto jsem ráda, že se potvrdilo, že dotyčný uživatel lhal… Nejen tentokrát.

Nepamatuji si přesně vaši odpověď, i když jsem ji četla. Ale domnívám se, že pokud by vaše poznámka a nominace česílka byly v pořádku, tak by vše admini vrátili zpět.

mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-jsou-mezi-nami-uzivatele-kteri#discussion

manon

:D :D

led

česílko, v mojom prípade nešlo konkrétne o vás, ale zarazil ma spôsob poznámky Dr.Axla. Dosť často sa stáva, že sme niektorí naraz vkladali odpovede, ale niekto bol o zlomok sekundy rýchlejší, znamená to, že ten druhý od prvého odpisoval?
Každý trochu skúsenejší počítačový maniak si potrebné informácie dokáže zistiť, minimálne tak ako ja (poradové číslo) a overiť

anonym

problém je v tom, že to je zavádějící. První kliknu na odpověď, otevře se mi okno a už nevidím, kdo další tam odpovídá. Než se rozmyslím a napíšu, odešlu entrem, může uplynout 5 minut, ale ID odpovědi bude dřívější, než toho, kdo přišel po mne a odpověděl dříve.

led

Myslím že vaša teória tu nefunguje. Číslo odpovede sa zapisuje až po potvrdení ´odoslať´. Až vtedy odošlete paket dát spracovaný u vás na počítači. dovtedy server nezapisuje nič. Ale bolo by to zaujímé overiť si to v praxi, ale ako to zosynchronizovať? Určite ak by nás bolo naraz viac, asi by to zblblo server, alebo ako píšem v diskuzii, rozhodoval by to ten zlomok sekundy.

bolak

Tak vyzkoušet to můžeme :) pokud by to fungovalo u odpovědí, musí to fungovat i u otázek a v diskuzi, takže stačí když sama otevřeš jednu diskuzi, napíšeš do okýnka třeba „první otevřený příspěvek“ pak otevřeš jinou diskuzi, napíšeš do okýnka „druhý otevevřený a první odeslaný příspěvek“ a ten odešleš, pak se vrátíš k tomu prvnímu otevřenýmu a odešleš i ten a pokud je to tak jak říká česílko, pak by měl mít ten druhý otevřený příspěvek (první odeslaný) větší pořadový číslo než ten první otevřený, ale moc se mi to nezdá, protože pak by vznikaly mezi čísly otázek, odpovědí a diskuzních příspěvků mezery, kolikrát totiž vložíš otázku kterou nakonec vůbec neodešleš, protože ji najdeš v databázi a stejně tak, když někdo píše dlouhou otázku a někdo krátkou, tak ten co píše krátkou otázku často předběhne toho s delší otázkou, tudíž by na hlavní stránce musely bejt často otázky zpřeházený, ale když si je projedeš, tak každá otázka má přesně o jedno číslo víc než ta pod ní, teda krom doplněných otázek a dotazů, mezi kterými byla nějaká otázka smazána.

led

Presne o tom hovorím, server nezaujíma, čo robím u seba na počítači, všimne si ma, až keď mu odošlem dáta a až vtedy im pridelí identifikačné čís­lo.

anonym

google je ohromná knihovna, že umím najít většinu správných informací je dobře. Nejsem ješita. Narozdíl od jiných dokážu si ze sebe dělat i srandu.

anonym

Boláku omlouvám se ti

anonym

Bolák mne neurazil, jen fakta jsou jiná.

anonym

bolak, jsem chcipla v posteli, lezim s chripkou … , ale po vasem doplneni uz je mi lepe… :) ..
v nedeli mam jet na dovolenou do Litvy, ale premyslim, jestli vubec odjet … , jestli mi tady s vami nebude lip. :) -iv-