Myslíte si,že jsou mezi námi uživatelé, kteří …

… se drží rčení „kam vítr,tam plášť“ ?!

Nejlepší odpověď
led

Myslím, že odborník cez ľudskú dušu jasá, pri čítaní v tejto stránke. Má tu krásnu vzorku ľudských pováh, (dúfam, že ma zasa nik nenapadne, že tu nie je žiadna vzorka – aj taký typ tu je) a možno si spracovaním štúdie spraví aj doktorát, či profesúru.

Další odpovědi
tom004

Jsou.Jinak by to naše „společenství“ nebylo kompletní.

aramah

To nevím ale podle čeho tak soudíš?
Jde to vůbec poznat tady na odpovědích?

Drap

Sám jsi si musel všimnout, že i tací se najdou.

anonym

Barbakane, nejen Ti. Naneštěstí. Ale i neurotici, drbny, závisláci, lidé plní zášti, podrazáci, ale také lidé čestní a féroví. Ti, co jdou ve stejné linii a bez ohledu na snahy jiných se nenechávají strhnout ani na jednu, ani druhou stranu. Také lidé respektující pravidla a proti nim Ti, kterým takový postoj vadí.
Je tu zcela určitě seskupení zcela různých povah a osobností. Ne všichni ti nepohodlní jsou opravdu takoví, jak se je snaží jiní lidé vidět a zdaleka ne takoví, jaké se jim přisuzují vlastnosti.
Máš oči i rozum, tak to sám dobře víš. Řekla bych, že je to zhola zbytečná otázka. Ale je dobře, že ses zeptal.

anonym

aramah,vejdi do historie těchto stránek,nejlépe na jejich počátek,kde se dozvíš,jak foukal vítr.

aramah

Tak já teda jdu :)

anonym

uzivatele nevim.. , vim jen o jedne uzivatelce. :O -iv-

hanulka11

:D:D:D