Vercule

Jakou zkušenost máte s keto dietou?

Odpovědi
VaclavZeman

Nastesti zadnou. U me funguje jojo efekt, takze to ani nema smysl, nebot pri pouhe myslence na dietu naberu dva kilogramy. Dekuju.

nyjono

Osobní ne.
Ale z mnoha reakcí vím, že dlouhodobě ji držet nevydržíš a když se vrátíš k původnímu režimu, vrátí se i váha.
Takže, pokud ji budeš striktně dodržovat, zhubneš, pak zase nabereš. Pokud nezměníš stravovací návyky.

da ny

Otázka několikrát položená. Podívejte se do archivu.
Jinak, pod vedením lékaře skvělou (před 4 lety). https://www.me­didiet.cz/cs/me­toda-medidiet
Doplněná některými potravinami (polévky, tyčinky, dezerty, chléb aj.), z diety jiného výrobce (levnější, podobný obsah živin). Váhový úbytek po půl roce 28 0 kg. Bez jojo efektu, po celkové změně stravy (menší porce všeho, dodržen určitý, týdenní příjem kalorií, dostatek zeleniny a proteinů, plus sacharidy a tuky).