Alan123

Jakou soukromou VŠ byste mi doporučili?

Hledám něco, kde získám titul nejjednodušší formou. Titul potřebuji kvůli zaměstnání, ale je jedno co a kde bych studoval, a vzhledem k velké časové vytíženosti bych šel po nejlehčí variantě. Ambis je taková klasika, ještě jsem hodně slyšel o VŠEM.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Nejsnáze se učí to, co člověka baví. Získat beztvarý titul pro beztvarého zaměstnavatele, kterému je vsechno fuk, je nešťastný přístup.

Další odpovědi
da ny

Nevím,
švindl kurzy nás nikdy nezajímaly.
VŠ se studovala, aby byla práce, protože zaměstnavatelé upřednostňují státní školy (takže VŠE a ČVUT). 😉
https://www.ce­vro.cz/studij­ni-programy/media-a-soucasne-medialni-prostredi?utm_me­dium=cpc&utm_sou­rce=google%20&ut­m_campaign=ce­vro-media&gad_sou­rce=1&gclid=E­AIaIQobChMIs5CzlKOh­hgMVq5WDBx3g6jkTE­AAYASAAEgLXtvD_BwE

Vysoká škola z obýváku, včetně zkoušek. Univerzita nabídne ryze on-line studium
https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/zavedeni-online-vyuky-na-unicorn-university-setri-podle-stud/r~9b669b­38b62311ea95ca­ac1f6b220ee8/
Vysokoškolský titul je k mání bez námahy i na venkovské základce
Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/vysokoskol­sky-titul-je-k-mani-bez-namahy-i-na-venkovske-zakladce.A091112_074­811_studium_bar

Ametyst

Je zvláštní, že by v praci uznali jakýkoliv titul, bez ohledu na odbornost a specializaci.

Alan123

Však takových prací máš kupu, zejména ve státě. Nebudu psát, co přesně dělám, ale můj kariérní postup prostě vyžaduje formalitu v podobě titulu.

A to cos psal v odpovědi sice zní hezky, ale já prostě nemám čas ani chuť věnovat studiu více energie. Prostě si to chci odbýt v nějaké formě kombi / distanční studia. Kdybych měl po maturitě, volil bych jednoznačně smysluplnější řešení.

elkon

Bez maturity máš smůlu, legálně nic.

zjentek

Alan, táhni ze společnosti, kterou sdílím taktéž i já. Táhni nadobro. Střel se do hlavy, nebo jinak- tvá volba! Neškoď! Děkuju.

Ametyst

Alan123: Ok, ty znáš situaci lépe. Přesto trvám na tom, že polovičaté řešení není správné. Může se stát, že najdeš lepší zaměstnání, kde budou vyžadovat konkrétní VŠ odbornost- ale přece kvůli tomu znova nezačneš studovat, tentokrát už ne jen jako.