rybíz

Jakou si najít zábavu na dlouhé zimní večery?

Kromě čtení. Nejraději něco vyrábět, ale aby to nebylo finančně náročné.
Doplňuji:
Odpověď: pletení mě nebaví, háčkovat umím,ale také mne nebaví, sex – když dostanu chuť , tak to rozchodím ( já už patřím k lidem, kterým práce voní a p… smrdí )

Nejlepší odpověď
Martina S.

Sex.

Další odpovědi
dudu

Co takhle pletení nebo háčkování?

pondělí

sebevražda,je to zábavné a podle toho jak píšete co vás baví,tak jediné řešení

anonym

co takhle stavět ze špejlí,viděla jsem v televizi jednoho šikulu jak postravil takhle i pyramidy,bylo to krásné
http://www.ii­iland.cz/buh.php

led

Pane rybíz a co takhle dát si domácí víno z černého rybízu? 🙂

oskar

Nějaké karetní hry…

elektrikář

Teď už vám zbývá podívat se do krematoria v Pelhřimově ať víte co vás čeká jak řekl jeden moudrý přede mnou.Vždycky se dá něco dělat, Vůdce skautů, nebo turistického oddílu. Budete z těch povstalců hlavu šedivou co jim vymyslet za zábavu a práci.Je to práce uhlídat hejno capartů učit je jak rozdělat oheň bez novin jednou sirkou a stavět jehlan,Vytahovat z potoka a sušit A mnohé další radosti.Učit zpívat. Nebo vyřezávat ze slonoviny stačí najít rozbytý klavír.Klapky bývají ze slonoviny. Navlíkat korálky a dělat vánoční ozdoby,Před chvíli jsem to tu někde viděl. Uvažuji že si o materiál napíšu.

vlastina

Dívejte se z okna