Stilinski24

Jakou si mám vybrat střední školu?

Jsem v osmé třídě. Posledních pár měsíců jsem žila s myšlenkou, že chci na gympl. Jenže.. po gymplu musím jít na VŠ, ale já nevím, na jaký obor.. Chtěla jsem být vychovatelka v dětském domově, ale na pedagogické lyceum nechci. Nebaví mě ty „šprtací předměty“ jako je zeměpis, přírodopis, dějepis a tak.. Byla bych moc ráda, za jakoukoliv radu.. Na vysvědčení mám poslední roky samé jedničky, kdyby bylo potřeba..

Jinak hraju na housle, ale to chci brát vážně jen jako koníček. Ráda zpívám a čtu.

Odpovědi
zvonisek

Těžko říct, jaké máš zájmy? Co tě baví?

elkon

Domluv se s rodiči, ti tě znají nejlépe. Tady to budou jen spekulace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.