Jakou nejdražší věc jste v obchodě viděli?

všechny obchody od malé samoobsluhy až po velké obchody s auty.

Nejlepší odpověď
annas

Briliantový prsten, starožitný nábytek, osobní automobil, večerní šaty, kávu z cibetky, pokrm v čínské restaruaci před 30 let, housle atd.

To mě jen tak napadlo, bylo toho uričtě víc.

Další odpovědi
WoIfy

Toto je velmi obecně položená otázka.
V jakém obchodě?
Počítáš i realitu, respektive sídlo obchodu s nemovitostmi?
A co autosalon s luxusními vozidly?

Kepler

U nás to byla jedna prodavačka, která udělala manko téměř za půl mega. Ano, za komančů to bylo možné.

Kryšpín

Manželku pana Babiše

sesednizkola

Realitku ty realitu.

Kepler

wolfy: než odpovíš na otázku, přečti si ji celou. A nemovitosti se v obchodech neprodávají.