dust8

Jakou máte značku případně značení pračky a jste s ní spokojeni?

Odpovědi
Kepler

Mám 6 let pračku Indesit a zatím mě nezklamala. Umí skoro všechno, ale vyprávět sprosté vtipy jsem ji naučit nedokázal.

Outsider

15 let : Fagor fls 143 slape jak hodinky cele roky bez opravy, az letos jsme ji prohnali cisticim roztokem proti zapachu. \dnesni pracky jsou sizene v materialech a provedeni, neznamena ze draha je dobra a vydrzi. Sam nevim co si poridit az tahle doslouzi… zrejme Bosch nebo opet Fagor

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.