Millisek

Jakou máte zkušenost s rozvozem květin?

Odpovědi
aliendrone

Dobrou. Je to sice „vyhazování peněz“ (nejpozději za týden skončí v koši), ale v konečném důsledku se to VYPLATÍ. Obzvláště pokud květiny necháš ženě doručit do práce, aby její kolegyně měly o čem drbat. ;) :D :D

marci1

Dobrou. Rozváží je mladý, sympatický a usměvavý mladý muž. 🙂 Pokud je někomu posíláš, můžeš si nechat před rozvozem poslat fotku kytky na mobil.

nyjono

Asi záleží kde která firma je rozváží.
Ale zcela jistě udělá radost.

paul1

Já výbornou, k 80-tinám mi nechala vnučka ze Švýcar poslat závěsný květináč s převislými pelargoniemi. Květiny vydržely až do mrazů. Tento rok v květináči máme petunie, celkem se jim daří. Kdo nám květiny minulý rok od vnučky přivezl, to jsem už zapoměl, byla to nějaká česká firma.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.